Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja II etapp

06.08.2017

Karjamaal toimunud II etapil osales 13 võistkonda, sealhulgas seitse 35+ võistkonda.

3vs3 võrkpallis 2017 II etapp

Mehed:
1.    Hoprom – Sillamäe – 2:1 (25:17; 24:26; 15:13)
2.    Illuka – Sillamäe – 2:0 (25:14; 25:23)
3.    Hoprom – Illuka – 1:2 (7:25; 25:19; 14:16)

1.    koht – Illuka (Kristjan Palm, Margus Hindreus, Taavi Põllu)
2.    koht – Hoprom (Daniil Bassov, Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev, Andrei Prokofjev)
3.    koht – Sillamäe (Oleksii Bilous,  Aleksandr Korn, Sergei Laba, Maksim Karpenko)

Mehed 35+:
1.    Irvala – Mäetaguse – 0:2 (18:25; 12:25)
2.    VK Viro I – VK Viro II – 2:1 (25:23; 16:25; 15:7)
3.    Irvala – VK Viro II – 0:2 (19:25; 19:25)
4.    VK Viro I – Irvala – 2:0 (25:16; 25:15)
5.    VK Viro I – Mäetaguse – 2:0 (25:21; 25:12)
6.    VK Viro II – Mäetaguse – 1:2 (25:20; 18:25; 9:15)

1.    koht – VK Viro I (Anatoli Komissarov, Juri Postnikov, Anton Semjonov)
2.    koht – Mäetaguse (Ainar Saatman, Üllar Saatman, Igor Puusepp)
3.    koht – VK Viro II (Vadim Furman, Artur Varunov, Oleg Aljohin)
4.    koht – Irvala (Paul Maalma, Oleg Pisarevskiy, Nikolai Piaste)

Naised:
1.    Volletajad – Jõhvi SK Mellimeeter – 1:2 (21:25; 25:22; 7:15)
2.    Illuka – Volletajad – 1:2 (25:19; 15:25; 11:15)
3.    Illuka -  Jõhvi SK Mellimeeter – 2:1 (23:25; 25:18; 15:8)

1.    koht - Illuka (Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Kristina Nedzinzkaite)
2.    koht - Volletajad (Lisette Villers, Kaisa Teder, Moona Kilk)
3.    koht – Jõhvi SK Mellimeeter (Melani Nõlvak, Reesi Külmhallik, Hanna-Katryna Keerme)

Naised 35+
1.    VK Viro – Narva Veteranid 0:2 (22:25; 18:25)
2.    Vigased Pruudid – Narva Veteranid 0:2 (9:25; 13:25)
3.    VK Viro – Vigased Pruudid 2:0 (29:27; 25:16)

1.    koht – Narva Veteranid (Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Tamara Bužina)
2.    koht - VK Viro (Aime Luuk, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste)
3.    koht – Vigased Pruudid (Ene Laanemets, Airi Kruusma, Cilla Roosimägi)
sportiv.ee
Tabel



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles