Esilehele      Sisukord
Esilehele
Juuli 2017
ETKNRLP
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Varia: Täna autasustati maakonna parimaid sportlasi

13.01.2017

Reedel Jõhvi Raekojas tänati parimaid Ida-Virumaa ja Jõhvi 2016. aasta sportlasi ning nende treenereid.

Tänuõhtu autasustajateks olid Ida-Virumaa Spordiliidu esimees Arno Rossman ning tehniline sekretär Hiie Keskla, Jõhvi vallavanem Eduard East ning Jõhvi spordikeskuse direktor Helen Mast, Ida-Viru maavalitsuse sekretär Eve East ning Eesti Olümpiakomitee asepresident Jüri Tamm.

Tuletame teile meelde, et maakonna parimateks on:
Parim meessportlane 2016 kategoorias
1. Aleksandr Latin- triatlon   Narva     ( treener Jüri Käen)
2. Dmitri Fjodorov -aerutamine   Narva  ( treener Oleg Gorohh)
3. Kirill Serikov - poks  Kohtla-Järve (treener Vladimir Zažogin)

Parim naissportlane 2016  kategoorias
1. Anžela Voronova- laskmine   Narva
2. Veera Rumjantseva- laskmine  Narva (treener Aleksandr Makarov)
3. Natalja Tortsova- aerutamine  Narva (treener Oleg Gorohh)

Parim noor meessportlane 2016 kategoorias
1. Deniss Šalkauskas- kergejõustik   Kohtla-Järve (treener Viktor Predbannikov)
2. Vitali Rubenkov- kergejõustik   Narva (treener Danil Tanaga)
3. Erik Päslane- judo     Kohtla-Järve ( treener Sergei Sergejev)

Parim noor naissportlane 2016 kategoorias
1. Jonne Rooma- orienteerumine  Toila ( treener Piret Niglas)
2. Vlada Stepanova- judo, maadlus  Narva (treener Ivan Novitski)
3. Varvara Mihhaleva- sportaeroobika Kohtla-Järve (treener Tatjana Semtšenkova)

Parim võistkond 2016 kategoorias:
1. Narva PSK jäähokimeeskond- jäähoki  Narva (treener Raiss Davletkildejev)

Eritunnustustus Ida-Virumaa parimale invasportlasele Aleksei Štšeglov`ile - ratastoolivehklemine   Narva  (treener Alexander Laryushin)

Tänukirjade, aukirjade saajad:

Eesti Olümpiakomitee tänukirjad:
1. DANIIL TANAGA- pikaajalise tulemusliku treeneritöö eest Ida-Virumaal
2. GEORG KESTER- kauaaegse kohusetundliku pedagoogilise tegevuse eest Ida-Virumaal
3. Ida-Virumaa sportlikum perekond 2016- perekond VILJASTE Jõhvist

Kultuuriministeeriumi tänukiri:
1. ERIK GAMZEJEV- panuse eest spordiuudiste kajastamisel Ida-Virumaal

Ida-Viru Maavalitsuse tänukiri:
1. ALEXANDER LARYUSHIN- invaspordi arendamise eest Ida-Virumaal

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu tänukiri:
1. ALEKSANDR KOMŠIN-  tiheda koostöö eest venekeelsete spordiuudiste kajastamisel Ida-Virumaal

Ida-Virumaa Spordiliidu teeneteplaat nr. 13- ILMAR TALUSTE

Ida-Virumaa Spordiliidu aukiri:
1. MARGARITA ŠERLE- pikaajalise eduka pedagoogilise töö eest kehalise kasvatuse õpetajana
2. VALERI KOPASSOV- pikaajalise eduka pedagoogilise töö eest kehalise kasvatuse õpetajana
3. KAJA LAUR- pikaajalise pedagoogilise töö eest kehalise kasvatuse õpetajana
4. RISTO LINDEBERG- panuse eest spordivaldkonna arendamisel Ida-Virumaal

Ida-Virumaa Spordiliidu tänukiri:
1. AS EESTI PAGAR- heale koostööpartnerile ja aktiivsele spordiürituste toetajale
2. ORIFLAME EESTI- heale koostööpartnerile ja aktiivsele spordiürituste toetajale


Pilte üritusest näeb spordiportaalist Sekundomer  aadressil http://www.sekundomer.ee/novosti/luchshix-sportsmenov-ida-virumaa-pozdravil-vice-prezident-eok-yuri-tamm/



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles