Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Sulgpall: Sulgpallivõistlus oli rahvusvaheline

23.10.2016

Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse sügisesele esimesele etapile oli võistlejaid lisaks Ida-Virumaale kohale tulnud ka Tallinnast, Valgast, aga ka Lätist Valkast.

kIX Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse I etapp 23.10.2016

Naised D:
1. Anete Zunte (II alagrupi I 3-0)
2. Kati Kask (I alagrupi I 3-0)
3. Tatjana Dvornik (I alagrupi II 2-1)
4. Margit Ahu (II alagrupi II 2-1)
5. Anna Jagonen (II alagrupi III 1-2)
6. Anna Romanenko (II alagrupi 4. 0-3)
7. Katre Tubro (I alagrupi 4. 0-3)
8. Jelena Solomanjuk (I alagrupi III 1-2)

Naised E:
1. Pirjo Kaiva (4-0)
2. Vita Boða (3-1)
3. Tatjana Abelite (2-2)
4. Anastassia Antoðina (1-3)
5. Greta-Maria Pisarev (0-4)

Mehed:
1. Tarmo Tubro (I alagrupi I 2-0)
2. Ragnar Sepp (II alagrupi I 2-0)
3. Ivan Sergejev (III alagrupi I 3-0)
4. Juri Krot (III alagrupi II 2-1)
5. Aleksei Kreivald (I alagrupi II 1-1)
6. Dmitri Lvov (II alagrupi II 1-1)
7. Janis Dravnieks (III alagrupi III 1-2)
8. Viktor Daineko (II alagrupi III 0-2)
9. Sanþar Magomedagajev (I alagrupi III 0-2)
10. Anton Boþenetski (III alagrupi 4. 0-3)

Naispaarid:
1. Tatjana Dvornik/Anete Zunte 4-0
2. Kati Kask/Katre Tubro 3-1
3. Vita Boða/Tatjana Abelite 2-2
4. Margit Ahu/Pirjo Kaiva 1-3
5. Anna Jagonen/Jelena Solomanjuk 0-4 (katkestasid pärast Jelena traumat esimeses kohtumises)

Meespaarid:
1. Ragnar Sepp/Tarmo Tubro 4-0
2. Juri Krot/Aleksei Kreivald 3-1
3. Aleksandr Boþenetski/Janis Dravnieks 2-2
4. Sanþar Magomedagajev/Viktor Daineko 1-3
5. Ivan Sergejev/Dmitri Lvov 0-4

Segapaarid:
1. Anete Zunte/ Janis Dravnieks (I alagrupis I 3-0)
2. Kati Kask/Ragnar Sepp (I alagrupis II 2-1)
3. Katre Tubro/Tarmo Tubro (II alagrupis I 3-0)
4. Tatjana Dvornik/Aleksandr Boþenetski (II alagrupis II 2-1)
5. Tatjana Abelite/Juri Krot (I alagrupis 4. 0-3)
6. Margit Ahu/Aleksei Kreivald (I alagrupis III 1-2)
7. Vita Boða/Andrejs Kamolinð (II alagrupis 4. 0-3)
8. Aime Luuk/Sanþar Magomedagajev (II alagrupis III 1-2)

2. etapp on kavas 20. novembril.

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles