Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Firmasport: Jõustruktuuride spordimängud võitis Politsei- ja Piirivalveamet

27.08.2016

26. ja 27. augustil Sillamäel toimunud viiendad jõustruktuuride spordimängud võitis Politsei- ja Piirivalveamet (120 p), teiseks tuli Vanglateenistus (116) ja kolmandaks Kaitsevägi (109).

Kokku anti võistlustel välja 38 individuaalala medalikomplekti. Viissada sportlast Eesti julgeoleku organisatsioonidest võistles kahe päeva jooksul Kalevi spordikeskuses ja selle lähiümbruses kergejõustikus, sulgpallis, jalgpallis, rannavolles, murdmaajooksus, tänavakorvpallis, males, sisesõudmises, orienteerumises, rattakrossis, lamades surumises ning teenistuspüstolist laskmises.

Võistluse peakorraldaja Kaitseliidu ülema abi Margus Purlau sõnul võib spordimängud lugeda õnnestunuks. „Korraldajana saime väärtuslikke õppetunde, mida on nüüd hea jagada 2018. aasta spordimängude korraldajatega, kelleks on Kaitsepolitsei ja Sisekaitseakadeemia,“ sõnas Purlau.

Jõustruktuuride spordimängud toimuvad igal teisel aastal ja nende eesmärgiks on populariseerida sporti ja tervislikke eluviise ning arendada Eesti Vabariigis laiapõhjalist riigikaitset.

Sel aastal oli spordimängude korraldajaks Kaitseliit. Varasemalt on jõustruktuuride spordimänge läbi viinud Eesti politsei spordiliit koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga, Kaitsevägi ning Justiitsministeerium.

Kaitseliit.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles