Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kergejõustik: FOTOD! VIDEOD! Rääbisejooksu võitsid Dmitri Aristov ja Moonika Pilli

03.07.2016

2. Alajõe rääbisejooksul osales üle 180 jooksja, pikima maa võitjad olid Dmitri Aristov Kohtla-Järvelt ja Moonika Pilli Rakverest.

Ida-Virumaa heade jooksude sarjas eelmiselgi kahel võistlusel - Viivikonna elamusjooksul ja ümber Kuremäe kloostri jooksul - võidutsenud Dmitri Aristov sai sel korral võiduajaks 40.02 ehk kuum ilm ja rannaliiv lisasid ta tavapärasele tulemusele enam kui kuus minutit.

Teisena lõpetas sarjas esmakordselt kaasa löönud läänevirulane Moonika Pilli ajaga 40.40, kes tegi nädalavahetusel kuldse järveduubli, sest laupäeval oli ta olnud naistest kiireim ümber Pühajärve jooksul.

Meestest järgnesid Aristovile tallinlane Tarass Snitsarenko (41.31) ja sillamäelane Anatoli Suvorov (42.07). Naistest oli Pilli järel teine Tartus õppiv Avinurme neiu Silva Suvi (46.15) ja Ida-Virumaa head jooksude sarja Kuld50 arvestuse naiste liider Eike Mällo (52.24).

10 km vanuseklasside võitjad: Dmitri Aristov, Tanel Leisalu, Anatoli Suvorov, Aleksander Toots, Arno Proode, Moonika Pilli, Merle Kruusamägi, Mariliis Kurs, Daisy Kroon ja Kaja Jõemets.

​5 km kiireimad olid Jaan Kostjukov (19.46) ja Anastassia Bogatõreva (22.40). Lisaks karikatele ja auhindadele kuulusid parematele mõistagi ka suitsurääbiseid. Kõik lõpetajad said soovi korral maista uhhaad.

5 km vanusekasside võitjad: Eerik Hudilainen, Stivert Pulk, Oliver Villers, Jaan Kostjukov, Igor Škubel, Anastassia Bogatõreva, Gerel Atheron Normak, Breth Areann Normak, Lola Belous, Tiina Peep.

2 km võidukarikate omanikud: Georgi Jašitšev, Ivan Titov, Mirta Rajas, Herta Rajas, Andrei Lopsik. 

Kokku osales eri distantsidel enam kui 180 inimest. Võistluse tegid ka atraktiivseks loosiauhinnad, loosirattas olid nii jalgrattad kui ka kalamehepaat. Korraldajatel vedas ilmaga, sest kuigi võistluste ajal kimbutas jooksjaid päike, siis võib öelda, et neil läks hästi, sest paarkümmend minutit pärast autasustamist tõusis torm. "Võistluskeskuse lähedal oli mitu puud murdunud ja tuleb tänulik olla, et ilmataat lasi võistluse ära pidada," sõnas võistluse peakorraldaja Deniss Hudilainen.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=3324

Videod: https://www.youtube.com/watch?v=_IOWBG3WACM&list=PLZHZjMQm-5E2-7zLjPgNaQ-Z1sURuCFb2

Viieetapilise Ida-Virumaa heade jooksude sarja neljanda etapina on 6. augustil kavas Oriflame Wellness Kiikla karujooks, kus kahesajale esimesele 10 ja 3,5 kilomeetrile (sünd. 1998. a  ja varem) registreerijale kingitakse võistluse nimeandja poolt Oriflame võimlemismatt. Sarnaselt Alajõele saavad ka Kiiklas kõik osalejad suppi.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/raabis_030716pr.xls

Sportiv.eeLiikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles