Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe Kalev sai viienda võidu

22.04.2007

Sillamäe Kalev sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kahe viigi kõrvale teise võidu alistades kodus Valga FC Warriori 1:0.

Eesti 2007. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga 7. voor pühapäeval, 22. aprillil

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 14:00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak

TARTU JK MAAG TAMMEKA II - NÕMME JK KALJU 2:1 (1:0)

Õhutemperatuur +7, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Maikel Mikson

Väravad: 29. Serikov, 67. Mikheim - 47. Mitt

Hoiatused: 87. Sonn - 60. Tammeväli

Eemaldamine: 44. N. Kägo (vahetusmängija)

JK Maag Tammeka II: Serdjuk, Rassulov, R. Aleksejev, Lõhmus, Pähn, Daniljuk (46. Sonn), Kallandi (66. J. Sirel), Pruttsenko (74. Russakov), Mikheim (90. Lavjagin), V. Vassiljev (69. M. Kuresoo), Serikov.

JK Kalju: Tammeväli, Maasing, Luhaorg, Toom, R. Kägo (46. Knjazev), K. Kask, Aniko, Paapsi, Krasnopjorov, Olumets (74. Stetsenko), Mitt.


kl. 14:00 Voka linnastaadion

JK SILLAMÄE KALEV - VALGA FC WARRIOR 1:0 (0:0)

Õhutemperatuur +8, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 80

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja

Värav: 48. Bolsakov

Hoiatused: 70. V. Kulik, 76. Pruss - 83. Henri Anier

JK Kalev: Starodubtsev, Nesterovski, Pruss, V. Andrejev, V. Kulik, Jahimovits (73. M. Aleksejev), A. Kulikov (75. Gluhno), Kostin (51. Taar), Vedehhov, Bolsakov, Karin (46. Plotnikov).

FC Warrior: Rajando, Veis (73. Reintam), Riis, Seppi, Lepp, Laurson, Pley (46. Henri Anier), Reinsoo, Pruus (46. Leimann), Kekisev (59. Sinilaid), Stepanjan (46. Peitre).


kl. 15:00 Männiku kunstmuruväljak

TALLINNA FC LEVADIA II - VILJANDI JK TULEVIK II 5:0 (2:0)

Õhutemperatuur +8, päikeseline ja tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Viljo Kivisild

Väravad: 10. Gurtsioglujants, 29. o.v. Toomla, 79. Rõskevits, 86. o.v. Luhakooder, 86. Pavlihhin
21. Rõskevits ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 57. Reimo Oja

FC Levadia II: Kotenko, Aristov, Panin, Morozov, Mones (85. Larin), E. Puri, S. Puri, Rõskevits, Sadrin, N. Andrejev (75. Pavlihhin), Gurtsioglujants (66. I. Dmitrijev).

JK Tulevik II: Järvesoo, Raave, Rivo Kaju, Toomla, Normann, Mark Orav, Laasberg, Miländer, Luhakooder, Tarvis, Reimo Oja.


kl. 17:00 Sportland Arena

TALLINNA FC FLORA II - FC ELVA 2:0 (1:0)

Õhutemperatuur +10, selge ja päikeseline ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Margus Kröönström

Väravad: 28. Kaukvere, 72. Tükk

Hoiatused: 41. K. Kallaste - 26. Tutk, 60. Harri Ojamaa, 86. Maal

FC Flora II: Ventsel, Raal, Margusonov, Võtti, Kaukvere, Kuusk (80. A. Sillaste), Tükk, J. Jevdokimov (68. Frolov), S. Rõivassepp (46. Luts), J. Kuresoo (86. Mägi), K. Kallaste (90. Kaldoja).

FC Elva: K. Koppel, Schwede, Tutk, Reinaru, Läätsim, Reinart, Kõiv (46. Kivimägi), Tüli (58. Harri Ojamaa), Munskind (46. Maal), Betlem (78. Tsubera), M. Sillaste (78. E. Oja).


kl. 17:00 Tartu Annelinna kunstmuruväljak

TARTU VÄLK 494 - TALLINNA FC TVMK II 0:3 (0:1)

Õhutemperatuur +8, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 60

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Rauno Rammo

Väravad: 23. Artjom Dmitrijev, 74. Ahven, 83. Rasmus Tomson

Hoiatus: 45. Sundikov

Välk 494: Kull, Sirk, Tiideberg, Afanasjev, Bekker, Tjunin (70. -), Vellemaa, Pluum, Savisikk, Tarajev, Pütsepp.

FC TVMK II: Trifonovs (46. D. Savitski), Sundikov, Kisel, Kuvsinovs, Paponov (46. Glebov), S. Jegorov (59. Ahven), Antonov (83. Dolmatov), Makarevits, Külm (46. Brezgun), Rasmus Tomson, Artjom Dmitrijev.

Turniiritabel peale 7. vooru:

1. FC Levadia II 7 6 0 1 21 : 4 18
2. JK Sillamäe Kalev 7 5 2 0 11 : 5 17
3. JK Maag Tammeka II 7 5 1 1 11 : 5 16
4. FC TVMK II 7 5 0 2 17 : 5 15
5. FC Flora II 7 4 0 3 12 : 8 12
6. Viljandi JK Tulevik II 7 3 1 3 9 : 10 10
7. Nõmme JK Kalju 7 2 1 4 11 : 19 7
8. Valga FC Warrior 7 1 1 5 8 : 16 4
9. FC Elva 7 0 2 5 1 : 10 2
10. Tartu Välk 494 7 0 0 7 5 : 24 0

Väravaküttide edetabel:

5 - Andrus Mitt (JK Kalju), Artjom Dmitrijev (FC TVMK II);
3 - Sergei Jegorov (FC TVMK II), Sander Puri, Iaroslav Dmitrijev (FC Levadia II), Roman Vedehhov, Vitali Andrejev (JK Sillamäe Kalev), Markko Kudu, Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Janar Tükk (FC Flora II);
2 - Konstantin Vassiljev, Taijo Teniste, Jevgeni Gurtsioglujants, Aleksandr Pavlihhin (FC Levadia II), Sander Post, Alo Dupikov (FC Flora II), Jaroslav Stetsenko (JK Kalju), Vassili Kulik, Vitali Bolsakov (JK Sillamäe Kalev), Aleksandr Pruttsenko, Vladimir Vassiljev, Denis Serikov, Mihkel Mikheim (JK Maag Tammeka II), Henri Anier, Taavi Laurits (FC Warrior), Joonas Laasberg (JK Tulevik II), Aleksei Mamontov (Välk 494), Rasmus Tomson (FC TVMK II);
1 - Theimo Tarvis (JK Tulevik II), Nikolai Masitsev, Ruslan Bedrossov, Aleksander Volodin, Jevgenijs Kuvsinovs, Maksim Paponov, Viktors Dobrecovs, Priidu Ahven (FC TVMK II), Eerik Reinsoo, Jaan Leimann, Janar Toomet, Meelis Peitre (FC Warrior), Priit Betlem (FC Elva), Konstantin Karin, Aleksandr Kulikov (JK Sillamäe Kalev), Anton Aristov, Vladislav Tsurilkin, Igor Morozov, Ilja Monakov, Miroslav Rõskevits (FC Levadia II), Ken Kallaste, Sergei Mosnikov, Kaupo Margusonov, Tõnis Kaukvere (FC Flora II), Jaanus Sirel, Ando Hausenberg (JK Maag Tammeka II), Martin Maasing, Artjom Knjazev, Andreas Aniko, Priit Mäeorg (JK Kalju), Andrei Tjunin, Martin Karis (Välk 494).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles