Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall: FOTOD! VIDEOD! Teise liiga võitis Sillamäe gümnaasium/Kalev

03.04.2016

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste teise liiga finaalis alistas Sillamäe gümnaasium/Kalev pühapäeval Narvas 71:66 põhitrniiri võitja Narva Energia SK.

Sarnaselt laupäeval Vokas peetud teise liiga pronksimängule, kus Illuka alistas Kohtla-Nõmme, pakkus ka finaal põnevust lõpuni. Sillamäe juhtis kuni kolmanda veerandi neljanda minutini, kui esmakordselt mängus läks ette kodumeeskond - 43:42, kuid viimasele vaheajale mindi taas Sillamäe eduseisul - 54:52.

Neljandal veerandil sai Narva veel kahel korral ette - 59:58 ja 64:63, kuid mängu lõpus olid kindlamad külalised, kes võitsid 71:66 ja saavutasid esikoha.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=3293

Videod
1. veerand: https://www.youtube.com/watch?v=3cks5Hwx0qM
2. veerand: https://www.youtube.com/watch?v=kuJ5Gtq7zqA
3. veerand: https://www.youtube.com/watch?v=3FDgdC10qa8
4. veerand: https://www.youtube.com/watch?v=Ej-XVFjep_E
Autasustamine: https://www.youtube.com/watch?v=kBJtCYD7aag

Sillamäe Gümnaasium/Kalev: Arno Kaseniit, Aleksei Sobolev, Daniil Brodnev, Stanislav Maksimov, Jevgeni Sekisov, Peter Muhhin, Aleksei Nikolajev , Juri Nikolajev, Deniss Kuznetsov, Andrei Krjutskov, Aleksei Mahhorin, Dmitri Tihhonravov, Dmitri Antonov.

Narva Energia SK: Evert Savolainen, Aleksandr Krioni, Aleksandr Gridnev, Mihhail Šemarin, Igor Smirnov, Danil Šerkunov, Andrei Lõssenko, Aleksandr Klimtšenko, Savva Lešihhin, Maksim Libert, Deniss Makarenko, Vitali Krjukov, Ivan Nikitin, Aleksandr Sinkevitš; treener: Galina Guljajeva.

Eelmisel aastal oli teise liiga finaalis võitnud Virumaa Politsei spordiselts Voka sh veteranide võistkonda ja pronksimängus alistas Sillamäe gümnaasium/Kalev Illuka. Sel aastal mängivad politseinikud esiliigas ja on seal jõudnud pronksimängu, Voka meeskond pidi aga sel hooajal veerandfinaalis tunnistama Kohtla-Nõmme paremust ja sai viienda koha.

Huvitav on see, et neli esimest meeskonda on ühtlasi oma omavalitsuse parimad meeskonnad Ida-Virumaa meistrivõistlustel ehk kahe tugevama liiga 12 meeskonna seas nad esindatud ei ole.

Teise liiga paremusjärjestus

1. Sillamäe gümnaasium/Kalev
2. Narva Energia SK
3. Illuka
4. Kohtla-Nõmme
5. Voka sh veteranid
6. SK Intro
7. Toila II
Katkestas - Lüganuse SK Walter

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles