Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Reedel toimub kuues Mäetaguse suusasprint

18.02.2016

VI Mäetaguse suusasprindile registreerus 80 võistlejat Narvast Avinurmeni. Kuna alguses on eelsõidud ja pärast finaalid, siis on reede õhtul kella 18.15ks,kui stardivad kõige väiksemad, võistlust vaatama oodatud ka kõik pealtvaatajad.

Võistluste alguses on eelsõidud ja kuigi osades klassides on finalistid juba enam-vähem selged, siis on ka eelsõitudele lisatud oma kaal, sest nende aegade põhjal pannakse paika 10. veebruaril edasilükatud argipäeva suusaõhtu vanuseklasside kohad.

Pärast eelsõite läheb veel põnevamaks, sest hakkavad finaalid, kusjuures rohkemaarvuliste osavõtjatega klassides on kavas nii A- kui ka B-finaal.

Stardinimekiri: www.sportiv.ee/protokoll/maetaguse_suusasprint_190216sp.xls

AJALUGU

I sprint, P, 23.01.2011
M superfinaal: 1. Argo Rebban, 2. Mikk Rooden, 3. Kaspar Räitsak, 4. Marek Peet, 5. Marko Saatman, 6. Heigo Pikkor
N finaal: 1. Piret Niglas, 2. Jonne Rooma, 3 Mariethe-Piret Niglas, 4. Meeli Heeringson, 5. Moonika Räitsak, 6. Liilia Siimuste

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/maetagusesuusasprint_230111pr.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1696

II sprint, P, 22.01.2012
M finaal: 1. Simo Jaanipere, 2. Argo Rebban, 3. Jaanus Mägi, 4. Tõnu Reinov, 5. Marko Saatman
N paremad tulemused: 1. Ave Uustalu, 2. Laura Kuusemets, 3. Karmel Virkus, 4. Meeli Heeringson, 5. Margit Ahu, 6. Pille Saks
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2151
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Maetaguse_sprint_220112pr.xls


III sprint, L, 19.01.2013

M paremad tulemused: 1. Sergei Borissov, 2. Kristjan Lepik, 3 Roman Lepik
N paremad tulemused: 1. Ave Uustalu, 2. Margit Ahu, 3. Tatjana Borissova, 4. Liilia Siimuste, 5. Imbi-Indi Deljantintšuk
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/maetaguse_III_suusasprint_190113pr.pdf

IV sprint, N, 16.01.2014
N finaal: 1. Laura Kuusemets, 2. Mariliis Kurs, 3. Renna Saponenko, 4. Margit Ahu, 5. Inne Jaanipere, 6. Pille Saks, 7. Tatjana Borissova
M finaal: 1. Silver Selliov, 2. Simo Jaanipere, 3. Annes Välk, 4. Peep Kivil, 5. Riho Keerme, 6. Marek Peet
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/160114_protokoll.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2784
Video: http://www.youtube.com/watch?v=AQahc1tNp9I&feature=youtu.be

V sprint, L, 17.01.2015
M A-finaal: 1. Martin Küüsmaa, 2.Argo Kruusmaa,3. Andrei Semenkov, 4. Karlis Sootalu
N finaal: 1. Laura Kuusemets, 2. Marielle Kurs
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/msuusasprint_170115pr.pdf


Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles