Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kompleksüritus: Ida-Virumaa Spordipäev 2006

Aeg: 11.04.2006 15:00 - 11.04.2006 19:00:00

Sillamäe spordisaalides.

ÜLDTABEL
Tabelis kohapunktid - 1. koht 30, 2. koht 28, 3. koht 27 jne

Koht Võistkond Mälumäng Ujumine Noolevise Male Võrkpall Korvpall KOKKU
1. Silmet/Sadam 25 30 26 26 25 27 159
2. Voka 28 - 30 27 28 30 143
3. IVEK 25 23 28 - 27 24 127
4. Sillamäe LV 23 27 - 28 23 23 124
5. Lõunaregioon 22 24 27 - 25 26 124
6. Kiviõli linn 27 26 - - 30 28 111
7. Kiviõli regioon - 25 - - 26 25 76
8. Mäetaguse 30 - - 25 - - 55
9. K-Järve SHK - - - 30 - - 30
10. IVOL - 28 - - - - 28
11. Põhjarannik 26 - - - - - 26

Võrdsete punktide juures sai otsustavaks mälumängu koht

* MÄLUMÄNG

Nr Nimi 1 2 3 4 5 6 7 vahe 8 9 10 11 12 13 14 Kokku Koht
1 Kiviõli 0 2 1 1 1 0 2 7 1 1 0 0 0 1 1 11 III
2 IVEK 0 2 0 0 0 1 0 3 0 0 1 0 0 1 1 6 5.-6.
3 Silmet 0 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 0 0 0 1 6 5.-6.
4 Mäetaguse 1 2 1 1 1 1 2 9 1 0 0 2 1 2 0 15 I
5 Sillamäe LV 0 3 0 0 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 1 5 7.
6 Lõunaregioon 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1 1 0 4 8.
7 Põhjarannik 0 3 1 1 0 1 0 6 0 0 1 0 1 2 1 11 4.
8 Voka 0 4 1 1 1 1 0 8 1 0 0 0 0 1 1 11 II

Kohad 2.-4. jagunesid pärast lisaküsimust.
1. Mäetaguse - Jaan Sepp, Andrus Alamaa, Rait Murutalu
2. Voka - Kaarel Schmidt, Heiki Unt, Matti Vinni
3. Kiviõli - Hugo Kalevik, Aivar Pahka, Harri Kallas

* UJUMINE (50 m vabalt)

Võistkondlik
1. Silmet/Sadam 105 (Olga ˇukova 28, Nikolai Šulõgin 27, Sergei Iljumenko 26, Elvira Tšusovitina 25)
2. IVOL 66 (Arno Rossman 23, Tauno Võhmar 22, Veikko Luhalaid 21)
3. Sillamäe linnavalitsus 57 (Aleksei Bogens 30, Larissa Lutsepp 27)
4. Kiviõli linn 55, 5. Kiviõli regioon 28, 6. Lõunaregioon 26, 7. IVEK 20 punkti

Individuaalne
Naised:
1. Elina Partõka 28,06, 2. Olga Žukova 39,99, 3. Larissa Lutsep 42,50
Mehed: 1. Aleksandr Bogens 28,77, 2. Mihhail Koikov 29,41, 3. Nikolai Šulõgin 32,36

* NOOLEVISE (5 noolt)

Võistkonnavõistlus
1. Voka 153 (Urmas Jõeäär 42, Riho Unt 40, Kalle Lehismets 36, Ralf Burk 35, Arvo Sirel 29)
2. IVEK 152 (Tõnu Raidma 40, Allen Allet 39, Peeter Sööt 38, Arvo Aller 35, Kadri Jalonen 28)
3. Lõunaregioon 150 (Aivar Parfojev 43, Andres Kallavus 40, Paul Kesküla 35, Margus Lepp 32, Avo Kiir 22)
4. Silmet/Sadam 146

Individuaalvõistlus
Naised:
1. Heli Šmigelskene 37, 2.-4. Heli Kalaus, Rita Orav, Etti Kagarov 36
Mehed: 1. Urmas Jõeäär 42, 2. Allen Allet 41, 3. Riho Unt 40

* VÄLKMALE

1. Kohtla-Järve Spordihuviklubi 6,5 (Arvo Kruus 3, Valdek Murd 3,5)
2. Sillamäe linnavalitsus 5 (Viktor Rodkin 4, Tõnis Kalberg 1)
3. Voka 4,5 (Matti Vinni 2, Heiki Unt 2,5)
4. Silmet 4, 5. Mäetaguse 0

* VÕRKPALL

1. alagrupp: 1. Kiviõli linn 5, 2. IVEK 4, 3. Lõuna regioon 3, 4. Sillamäe linnavalitsus 0 punkti;
mängud Kiviõli - IVEK 1:1, Kiviõli - Lõuna 2:0, Kiviõli - Sillamäe 2:0, IVEK - Lõuna 1:1, IVEK - Sillamäe 2:0, Lõuna - Sillamäe 2:0
2. alagrupp: 1. Voka 3, 2. Kiviõli regioon 2, 3. Silmet/Sadam 1 punkt;
mängud Voka - Kiviõli regioon 1:1, Voka - Silmet/Sadam 2:0, Kiviõli regioon - Silmet/Sadam 1:1
3.-4. koht: IVEK - Kiviõli regioon 2:1
Finaal: Kiviõli linn - Voka 2:0
1. Kiviõli linn - Anatoli Zõbin, Risto Lindeberg, Kaja Kreisman, Tiit Aruste, Inno Naur, Kaisa Koppel
2. Voka - Kalle Lehismets, Toivo Loide, Ralf Burk, Urmas Jõeäär, Arvo Sirel, Riho Unt
3. IVEK - Allen Allet, Arvo Aller, Mihkel Laan, Peeter Sööt, Tõnu Raidma, Rene Kundla

* KORVPALLI VABAVISKED (7 viset)

Võistkondlik paremusjärjestus
1. Voka 21 (Riho Unt 6, Arvo Sirel 5, Kalle Lehismets 5, Toivo Loide 5, Ralf Burk 2)  
2. Kiviõli linn 19 (Risto Lindeberg 7, Anatoli Zõbin 5, Inno Naur 5, Tiit Aruste 2, Maksim Danilov 1)
3. Silmet/Sadam 19 (Mihkel Uriko 6, Stanislav Maksimov 5, Peeter Kirtsi 4, Aleksandr Surgutšov 4, Vladimir Borošnev 2)
4. Lõunaregioon 15, 5. Kiviõli regioon 11, 6. IVEK 11, 7. Sillamäe linnavalitsus 5
Võrdsete punktide korral sai otsustavaks paremad individiaalsed punktid.

Individuaalne paremusjärjestus
Naised:
1. Heli Kalaus 3, 2. Kaja Kreisman 2, 3. Rita Orav 1
Mehed: 1. Aivar Parfojev 7, 2. Risto Lindeberg 7, 3. Riho Unt 6, 4.-6. Anatoli Zõbin, Mihkel Uriko, Rene Kundla 6
Meeste esikolmikukohad selgitati ümbervisetega.


Peakohtunik - Valdek Murd
Sekretariaat - Anneli Goldberg, Margarita Bežko, Rene Kundla



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles