Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kompleksüritus

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kompleksüritus


TOIMUNUD ÜRITUSED:

22. Eesti valdade talimängud
Aeg: 02.03.2014 09:30 - 02.03.2013 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Info: http://www.joud.ee/est/g78s2951


22. Eesti valdade talimängud
Aeg: 01.03.2014 09:30 - 01.03.2013 21:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Info: http://www.joud.ee/est/g78s2951


Paarismängude kolmevõistlus
Aeg: 13.10.2013 16:00 - 13.10.2013 20:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Kavas paarismängud tennises, sulgpallis ja lauatennises.


Teatevõistlus kolmeliikmelistele võistkondadele
Aeg: 06.10.2013 13:00 - 06.10.2013 16:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse puhkeala

Ajakava
13.00 Argipäeva rulliõhtute koondautasustamine
13.20 Argipäeva jooksuõhtute koondautasustamine
13.40 Võistluse start
14.40 Autasutamine

Kolmeliikmelised võistkonnad võistelevad rulluisutamises/suusatamises (4 km),  jooksus (ca 3 km) ja rattasõidus (ca 6 km)

Auhinnad
Absoluutarvestuse esikolmik

Eriauhinnad klasside võitjatele
Erivanus - MMM, NNN, MIKS
55+ - kõik s. -1958 MMM, NNN, MIKS
35+ - kõik s. -1978 MMM, NNN, MIKS
-13 - kõik s. 2000+ MMM, NNN, MIKS
-16 - kõik s. 1997+ MMM, NNN, MIKS

* MMM - kolm meest
* NNN - kolm naist
* MIKS - segavõistkond (MMN, NNM)

REGISTREERUNUD VÕISTKONNAD


MIKS

Ida Päästekeskus (erivanuselised)
Rulluisutamine Urmas Grüning M 15.06.1970
Jalgratas Laura Laeks N 21.04.1987
Jooksmine Tarmo Anton M 02.11.1975

Nõmme väsimatud (erivanuselised)
Rulluisk Kristin Rastvorov 1998
Jalgratas Moonika Räitsak 1964
Jooks Kaspar Räitsak 1989

L.Ü.Ü. (erivanuselised)
Rull - Laila Ahu, 1984
Ratas - Ülo Ahu, 1957
Jooks - Ülari Ahu, 1989

Vanade sõprade klubi (erivanuselised)
Janis Kreegimets 1968 rullsuusk
Kadri-Ann Jundas 1970 jooks
Rudolf Mets 1997 ratas

Virumaa väledad (2000+)
Maryte Mooses 2001 - rulluisutamine
Sander Sojone 2001 - ratas
Helger Orel 2002 - jooks

Rakvere Kiired ja Vihased (97+)
Argen Int M 1999 rulluisk
Robin Kreegimets M 2000 jalgratas
Veronica Ivanov N 1998 jooks

RoomaTarum (97+)
Jonne Rooma 1997 uisk
Robert Tarum 2000 ratas
Jürmo Rooma 2000 jooks

Kadre&Mehed (35+)
Kadre Maalma 1969 uisk
Enn Kukk 1974 ratas
Ivar Rooma 1962 jooks

Mäetaguse SK (35+)
Rull Helen Mast 1968
Ratas Ainar Saatman 1970
Jooks Üllar Saatman 1977

MMM

Hallik (erivanuselised)
Joonatan Hallik 1995 – rulluisutamine
Allan Valk 1975 – jalgratas
Hannes Hallik 1968 – jooksmine

Äkke Spordiklubi (erivanuselised)
Vladimir Všivtsev, 1979a-rulluisk
Daniil Kozinets, 1994a-jalgratas
Dmitry Kondaev, 1988a-jooks

Kardemoni Linna Röövlid (erivanuselised)
rulluisutamine-Randar Ivanov 1996
ratas-Sten Eric Nirgi 1997
jooksmine -Madis Reimal 1993

Joolid (erivanuselised)
Rull Raiko Jool 2001.a.
Ratas Urmas Jool 1964.a.
Jooks Illart Jool 1966.a.

Harrastajad (erivanuselised)
Timo Juursalu 1988 Rullsuusk
Peep Kivil 1973 Ratas
Janek Vallimäe 1987 Jooks

Vennad Lõvisüdamed (97+)
rulluisutamine-Robin Nirgi 2000
ratas-Marten Jõeäär  1999
jooksmine-Sander Ivanov 2000

Bõboka (35+)
Priit Kaasik 1969 - rulluisutamine
Arvo Sala 1970 - jalgratas
Viktor Bõkov 1965 - jooksmine

Äkke-Europe.ee (35+)
Viktor Shemarin, 1966a-rulluisk
Dmitri Pogodin, 1975a-jalgratas
Juri Sobolev, 1966a.-jooks

Täismäng (35+)

Alar Ivanov sünd. 72 rulluisik
Arvo Ivanov sünd 71 jooks
Ahti Nirgi sünd 75 ratas

Jõhvi Hirved (35+)
Sergei Borissov 1964 - rull
Andrei Semenkov, 1976 - jooks
Andrus Sojone 1972 - ratas

Kännud (55+)

Aleksandr Pimenov, 1958, rulluisk
Ülo Tuur, 1945, jooks
Anatoli Männi, 1949, ratas


NNN

JõhviT (erivanuselised)
Rullsuusk - Laura Kuusemets N 1996
Ratas - Kristel Koort N 1992
Jooks -Karmel Virkus N1998

Liidrid (erivanuselised)
Rulluisutamine - Jaanika Arm, 1995
Ratas - Maris Nurm, 1985
Jooks - Kristina Andronova, 2001

Think&Do (erivanuselised)
Rull - Kristi Võhmar, 1984
Ratas - Eike Mällo, 1982
Jooks - Ilona Põld, 1983

J.K.L  (erivanuselised)
rulluisutamine-Liivika Ivanov 1974
ratas-Janely Sojone  1995
jooksmine-Külli Raudsalu 1973

Jõhvi Spordikooli DreamTeam (00+)
Pia Kivil 2001. Rullsuusk
Anett-Leann Saks 2001. Ratas
Helin Müüdla 2000. Jooks


Eelregistreerimine e-postiga tere@sportiv.ee lõpeb 3. oktoobril. Kohapeal registreerida ei saa.
Kohapeal registreerimise kinnitamine ja numbrite kättesaamine 12.00-12.45.
Osalustasu 1 euro (noortele 1997+ osalustasu ei ole).


Mäetaguse III omamoodne viievõistlus
Aeg: 08.09.2013 11:00 - 08.09.2013 14:30:00
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel


Mäetaguse II omamoodne viievõistlus Mäetaguse karu 2012
Aeg: 02.09.2012 11:00 - 02.09.2012 15:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel


II Ida-Virumaa koolide taliolümpiamängud
Aeg: 25.01.2012 10:00 - 25.01.2012 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Piret Niglas

10.00 - avamine
11.00 - 13.30 võistlused
14.30 -16.00 (Kohtla põhikooli aulas) - viktoriin ja lõpetamine


Ida-Virumaa talimängud NB! Võistlused on edasi lükatud
Aeg: 16.01.2011 00:00 - 16.01.2011 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden


Eesti valdade talimängude eelturniir
Aeg: 15.01.2011 10:30 - 15.01.2011 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Info: http://www.johvisport.ee/index.php?2/2203


XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Leheküljed: 1 [2] 3 4 5

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles