Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2015/2016

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER
1.-30.09 Reipalt koolipinki koolides
                           
N 17.09 Teatejooksud 1.-12.klass              
Toila
Protokoll
T 22.09
Jalgpall 6.-9.klass ja 10.-12.klass P
Toila 6-9.klass
10-12.klass





OKTOOBER

K 7.10 Krossijooks 1.-12.klass Pannjärve  Protokoll
K 14.10 Korvpall 6.-9.klass ja 10.-12.klass T  Iisaku Protokoll 6-9
Protokoll 10-12
N 15.10   Korvpall 6.-9.klass P Jõhvi Protokoll





NOVEMBER

N 5.11 Dumle rahvastepall 4.-5.klass P ja T  Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
K 11.11 Võrkpall 10.-12.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
T 17.11 Korvpall 10.-12.klass P Voka Protokoll
E 30.11 Korvpall 3 x 3 P ja T, 4.-5.klass ja 6.-7.klass Jõhvi





DETSEMBER

T 1.12 TV10 Olümpiastarti üksikalade I etapp Ahtme Protokoll
T 8.12 Võrkpalli kooliliiga 6.-9.klass P ja T
(litsentsiga mängijad ei saa osaleda)
Jõhvi Protokoll





JAANUAR

K 20.01 Alutaguse NM suusasprint 1.-12.klass Pannjärve Protokoll
K 27.01 TV10 Olümpiastarti üksikalade II etapp Ahtme Protokoll
N 28.01 Alutaguse NM MV klassikas 1.-12.klass Pannjärve Protokoll





VEEBRUAR

N 11.02 Dumle rahvastepall maakond 1.-3.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
R 12.02 Jõhvi koolide suusamaraton Pannjärve Edasi lükatud
N 18.02 Alutaguse NM MV vabastiilis 1.-12.klass Pannjärve Protokoll





MÄRTS

R 4.03 Dumle rahvastepall piirkond 1.-3.klass P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
K 2.03 Korvpall -7.klass osavaim korvpallur P ja T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T 8.03 Võrkpalli miniliiga 4.-6.klass P ja T Avinurme Protokoll
T, 29.03 1.-3. ja 4.-5. klass, osavusfestival Värav Sillamäe Info





APRILL

T 5.04 Lootuste stardid teatevõistlused -5.klass, pesapall Iisaku Protokoll
Pesapall
K 13.04 Alutaguse NM võrkpall 6.-9.klass 3P + 3T, 10.-12.klass 3P + 3T Jõhvi Protokoll 6-9.kl



Protokoll 10-12.kl

MAI

N 12.05 TV10 Olümpiastarti üksikalade III etapp Toila Protokoll
T 17.05 Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6.-7.klass, 8.-9.klass ja 10.-12.klass Iisaku Protokoll
N 26.05 Algklasside kergejõustiku MV 1.-3.klass ja 4.-5.klass Illuka Protokoll





JUUNI

R 3.06
TV10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal Rakvere Protokoll





AUGUST

15-17.08
Koolinoorte suvemängud Meri ja Päike



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles