0

Rullsuusatamine

Alutaguse Suusaklubi noortele Tartu Sügisrullilt auhinnalised kohad
28.09.2020

EVIKO Tartu Sügisrullil saavutas N12 vanuseklassis Anette Ahu II ja Mirta Rajas III koha, N14 vanuseklassis Herta Rajas II koha ja M14 vanuseklassis Andero Virkebau III koha.

Pannjärvel lõpetati rullisari teatevõistlusega
31.08.2020

Hooajalõpu teatevõistlusel osalesid peale kohalike võistkondade ka võistkonnad Adaverest ja Rakverest. Täiskasvanute arvestuses võitis võistluse MMM võistkond Sosssepad koosseisus Avo Sambla, Janek Vallimäe ja Kaspar Krauvärk, järgnes MMM 35+ võistkond Adaverest (Peeter Oranen, Marek Saar, Marko Saar) ja MIKS 35+ võistkond Seiklejad (Aleksander Toots, Sirje Nurgamaa, Andrus Sojone).

Aveli Uustalu maailmakarikaetapil teine
23.08.2020

Lõuna-Eestis Otepääl Tehvandi spordikeskuses toimunud rullsuusa maailma karika sarja etapil klassikasõidu 10 km pikkusel distantsil saavutas Aveli Uustalu (Alutaguse Suusaklubi) teise koha.

Rullisarja V etapil selgitati ka Ida-Virumaa meistrid
19.08.2020

Pannjärvel toimunud Ida-Virumaa rullisarja V etapil selgusid kolmes vanuseklassis Ida-Virumaa meistrid rulluisutamises Iris ja Sirje Nurgamaa Kohtla-Järvelt ning Sergey Borisov Jõhvist ja rullsuusatamises Marten Virkebau, Laura Kuusemets ja Janek Vallimäe Jõhvist.

Toimus Ida-Virumaa rullisarja eelviimane etapp
05.08.2020

Ida-Viru Rullisarja 4. etapil Mäetagusel paraku ilm võistlejaid ei soosinud ning rullitajatel tuli trotsida vihma ja libedat rada. Osavamatele ja julgematele andis see võimaluse riskida, õnneks siiski keegi ei vääratanud ning tõsisemaid kukkumisi ette ei tulnud. Kokku osales etapil 54 rullisõpra.

EVIKO Suusarulli III etapil võidukad Aveli Uustalu ja Anette Ahu
03.08.2020

EVIKO Suusarulli III etapil - Võru Roller sõideti ühisstardist klassikalises stiilis. Naistest saavutas 4x1,7 km distantsil I koha Aveli Uustalu, N12 vanuseklassis 2x1,7 km distantsil Anette Ahu - mõlemad esindavad Alutaguse Suusaklubi.

Mäetagusel toimus Ida-Virumaa rullisarja 3. etapp
16.07.2020

Suurepärane suveilm tõi Mäetaguse rullirajale üle kuuekümne rullitaja Eesti eri paigust. Mäetaguse kiire ja kurviline rada ning rohke osavõtjaskond esitas väljakutseid võistlejatele ja ka kohtunikele.

Toimus Ida-Virumaa rullisarja II etapp
09.07.2020

Narva Äkkeküla Pähklimäe Terviseradadel toimunud Ida-Virumaa rullisarja II etapil jäi rulluisutamises ainult üks esikoht kodumaakonda, seevastu rullsuusatamises olid kõikidel distantsidel kiiremad meie maakonna esindajad.

Aveli Uustalu võitis klassikatehnika sprindi
05.07.2020

Jõulumäe Tervisekeskuses toimunud FIS Jõulumäe Klassika eraldistardist 7 km sprindi võitis Aveli Uustalu ajaga 18:07,3. EVIKO Suusarulli Nevene Rullsuusamaratoni 8 km distantsil saavutas Andero Virkebau M14 vanuseklassis kolmanda koha.

EVICO suusarullilt medalid
04.07.2020

Jõulumäe Tervisespordikeskuses toimunud nii FIS Jõulumäe SPRINT kui EVIKO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Aveli Uustalu II koha. EVICO Suusarulli Jõulumäe SPRINT vabatehnikas saavutas Andero Virkebau poiste U14 klassis III koha.