Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Tallinna FC Levadia (F)

Aeg: 03.04.2007 18:45 - 03.04.2007 20:30:00

Narva Kalevi staadion.

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=141 

VOORU EELVAADE

kell 18.45 Narva Kalevi st. kunstmuruväljak, Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia

JK Transi peatreener Valeri Bondarenko: "Eelseisev mäng on meie jaoks väga raske, FC Levadia on selle hooaja kindel liider. Mängida liidri vastu on alati raske, aga võit seda väärtuslikum."

Sergei Kazakov: "FC Levadia on praegu heas füüsilises vormis. Mängijad tunnevad ennast väljakul vabalt ja julgelt. Ainult juhul, kui mängime kontsentreeritult ja suure mängutahtega, siis tuleb meile sobiv tulemus."

FC Levadia abitreener Igor Prins: "Taas raske mäng ühe peamise favoriidiga. Peame suutma kaitseliini korras hoida, keskväljal palli kontrollida ning väravavõimalused tulemuseks realiseerida."

Deniss Malov: "Sõidame Narva võidumõtte ja sooviga oma paremus maksma panna. Narvas on alati väga raske mängida, kuid oleme optimistid."

Väljakukohtunik Aivar Israel, abikohtunikud Jaanus Mutli, Sten Klaasen. Mängukeelde meeskondadel ei ole.

kell 18:45 Sportland Arena, Tallinna FC TVMK- Tartu JK Maag Tammeka

FC TVMK peatreener Vjatseslav Smirnov: "Mängude graafik on tihe ja kõik vastased tõsised. Kindlasti tahab Sergei Ratnikov midagi tõestada."

Mikk Haavistu: "Nii Maag kui Tammeka võtsid meilt möödunud aastal punkte. Nüüd on nad koos, kuid nende mängu kohta on veel raske midagi arvata. Kui suudame oma mängu näidata, peaks võit tulema."

JK Maag Tammeka peatreener Sergei Ratnikov: "Muidugi läheme võitlema. Selge see, et tuleb raske kohtumine, sest TVMK-l on väga hea koosseis, kuid tahaks siiski punkte võtta."

Ott Meerits: "Praegu on meeleolu meeskonnas väga hea. Kui me tahame end nende nelja tugevama vastu tõestada, siis läheme kindlasti võitma ja punkte võtma. Ma usun, et ka viik ei oleks halb tulemus. Ega see taastumine laupäevasest mängust kerge ei ole, aga vastastel on täpselt samad tingimused, ehkki neil on võib-olla natuke pikem varumeestepink. Ma usun, et saame hakkama."

Väljakukohtunik Eiko Saar, abikohtunikud Rein Pajunurm, Viljo Kivisild. Mängukeelde meeskondadel ei ole.

kell 18.45 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak, Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax

JK Tulevik peatreener Marko Lelov: "Mängime Kalevi staadionil ning see annab võimaluse mõlemale võistkonnale tutvuda uue staadioniga. Kõik sõltub viimase mängu taastumisest ja kuidas suudame rünnakul ruumi kasutada."

Mati Lember: "Kindlasti tuleb päris raske mäng - mõlemad meeskonnad jäid Vaprusele alla. Ajax on seni punktita ning tuleb teisipäeval platsile mõttega võtta meilt punkte, aga me ei anna. Ka meie läheme seda mängu võitma."

FC Ajaxi peatreener Boriss Dugan: "Loodan, et edu tuleb. Sellistes mängudes, kus võistkondade tase on võrdne, annab võidu suurem mängutahe."

Konstantin Televinov: "Tahan juba võita ja väravaid lüüa."

Väljakukohtunik Margus Kotter, abikohtunikud Artur Telling, Janek Hamidzanov. Mängukeelde meeskondadel ei ole.

kell 18.45 A. Le Coq Arena, Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus

FC Flora peatreener Pasi Rautiainen: "Mul on siiralt hea meel, et saame juba aprilli alguses mängida naturaalmurul. Kindlasti on murule minek poiste jaoks suur muutus, sest murul ja kunstmurul mängimine on väga erinev, kuid tõelist jalgpalli mängitakse minu arust ikka naturaalmurul. Loomulikult ei ole ma rahul Tartu mänguga, kuid nüüd on meil hea võimalus näidata paremat mängu ja tulemust kui Tartus."

Andrei Sidorenkov: "Punkte, mis me JK Maag Tammeka vastu mängides Tartusse jätsime, oli meil väga vaja, nüüd võitleme Vaprusega võidu ja kolme punkti pärast."

JK Vapruse peatreener Kalev Pajula: "FC Flora kuulub suurde nelikusse, kust meie punktide saamine oleks kindlasti mõnevõrra üllatus, aga kindel on see, et me kaotama ei lähe ja üritame teha kõik selleks, et saada vähemalt punkti ja vastase elu võimalikult raskeks teha."

Indrek Joost: "Pärast pikka pausi vigastuse tõttu on hea tunne taas koos võistkonnaga treenida ja vormi koguda. FC Floraga tuleb kindlasti põnev võitlus ja loodaks hea õnne korral ka punkte saada."

Väljakukohtunik on Ain Karutoom, abikohtunikud Sergei Kuzmitsev, Ülo Kikas. Mängukeelde meeskondadel ei ole.

kell 18.45 Kuressaare kunstmuruväljak, FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev

FC Kuressaare peatreener Jan Vazinski: "Mängule jätab jälje see, et mõlemal meeskonnal on null punkti. Mängisime eelmisel aastal koos Esiliigas ja see annab kohtumisele veelgi kaalu."

JK Tallinna Kalevi peatreener Aavo Sarap: "Saaremaad on alati meeldiv külastada. See on lihtsalt fantastiline, kuidas praam iga kord Virtsus stressi kai peale jätab. Mäng saab ilmselt siiski päris karm olema. Ega kadakate vahel kasvanud ja mere karastatud mehed juba niisama midagi ei kingi. Kuressaare karvutuks nühitud ning tuultele avatud vaibal põrkab pall veelgi kiiremini ja selle taltsutamine pole üldsegi mitte kerge. See tähendab, et tuleb palju võitlust ja mänguseisakuid. Standardolukorrad ja kiirrünnakud ongi Kure kaks peamist relva, millega vastaste karistusalas segadust tekitada. Kuressaarega mängimisel on alati kolm asja, mida meeles pidada: Kannatlikkus, kannatlikkus ja kannatlikkus. Uisapäisa rabelejad ajavad siin oma paadi kiiresti kummuli."

Kaimar Saag: "Tuleb tasavägine mäng, aga üritame domineerida ja esimesed kolm punkti ära võtta."

Väljakukohtunik Maaren Olander, abikohtunikud Neeme Neemlaid, Marko Leevand. Mängukeelde meeskondadel ei ole.

EJLi pressiteenistusNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles