Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Pliks-plaks
Aeg: 21.02.2020 19:00 - 21.02.2020 21:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall


Eesti Wabariigi 102. aastapäeva petankiturniir triodele
Aeg: 22.02.2020 10:00 - 22.02.2020 18:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall, Voka, Narva mnt 2. Registreerimine kuni 20.02.2020 viruspordiklubi@gmail.com


Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused (duo)
Aeg: 01.03.2020 11:00 - 01.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 10. etapp (duo)
Aeg: 07.03.2020 11:00 - 07.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Ida-Virumaa sisemeistrivõistlused (segaduo)
Aeg: 08.03.2020 11:00 - 08.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 11. etapp (duo)
Aeg: 22.03.2020 11:00 - 22.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 12. etapp (duo)
Aeg: 28.03.2020 11:00 - 28.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Kohtumine Kohtla-Järve SHK - Viru SK
Aeg: 29.03.2020 11:00 - 29.03.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall. 5 duot, 1 segaduo.


Viru SK liikmete sisemeistrivõistlused (üksik)
Aeg: 05.04.2020 11:00 - 05.04.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Voka III sisekarikavõistlused 13. etapp (duo)
Aeg: 11.04.2020 11:00 - 11.04.2020 15:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland

Voka petangihall.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa reitinguvõistlus, trio
Aeg: 13.09.2011 18:00 - 13.09.2011 22:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Rene Kundla

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Ida-Virumaa reitinguvõistlus, üksikmäng
Aeg: 11.09.2011 15:00 - 11.09.2011 18:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Ida-Virumaa reitinguvõistlus, paarismäng
Aeg: 10.09.2011 15:00 - 10.09.2011 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Ida-Virumaa ekstreempetangisari, Kohtla-Nõmme 2. tagurpidipetank
Aeg: 06.09.2011 18:00 - 06.09.2011 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Registreerimine lõpeb kohapeal kell 17.45, eelnevalt saab kirja panna 6.09 kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.  Osalustasu 2 eurot võistkonna kohta. Kolmele paremale paarile medalid.

Reeglid
* Võistkonnad loosivad platsi valija ja ühtlasi esimeses voorus alustaja.
* Kuule viskavad võistkonnad kordamööda.
* Viimase kuuli viskaja viskab ka snadi, seejärel viskab snadi vastavõistkonna liige. Snadi peab viskama 6-10 m kaugusele, viskeks on kolm katset, kuid kui esimese (teise) katsega läheb snadi õigesse vahemikku, siis rohkem katseid ei saa.
* Juhul kui snadi kolmandast viskest läheb snadi surnud alale või maandub alla 6 m või üle 10 m, siis saab vastane 3 punkti.
* Siis loetakse punktid kokku ja järgmist vooru alustab see võistkond, kes sai voorus rohkem punkte, kui punkte saadi võrdselt, viskab kuuli esimesena eelmises vooruski alustanud võistkond.
* Mängitakse kuni üks paar saab vähemalt 13 punkti, mäng võib lõppeda ka viigiga. Võit annab tabelisse 3, viik 1 ja kaotus 0 punkti. 
* Kui võiduks vajalikud punktid on käes, siis enam snadi viskama ei pea.

Kõik ettepanekud reeglitesse on oodatud aadressile info@sportiv.ee.

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm

 

 


Eesti meistrivõistlused üksikmängus
Aeg: 04.09.2011 10:00 - 04.09.2011 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=146
Üldkalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Eesti GP etapp, paarismäng
Aeg: 03.09.2011 11:00 - 03.09.2011 15:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Rene Kundla

Info: http://www.petanque.ee/index.php?id=103589&cid=145
Üldkalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Mäetaguse karikavõistluste 4. etapp, paarismäng
Aeg: 30.08.2011 18:00 - 30.08.2011 21:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Rene Kundla

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Püssi I petangiturniir, segapaarismäng
Aeg: 23.08.2011 18:00 - 23.08.2011 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi kultuurimaja kõrval.
Osalustasu 1 euro paari kohta.

Hooaja infoleht: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Ida-Virumaa petangi välkturniiride sari, 2. etapp - Suve- ja sünnipäevavälk
Aeg: 17.08.2011 18:00 - 17.08.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm


Ida-Virumaa reitinguvõistlus, paarismäng
Aeg: 09.08.2011 18:00 - 09.08.2011 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Osalustas 1 euro mängija kohta.
Suvekalender: http://www.sportiv.ee/ivpetank2011.htm

Eeldatavad paarid, koos asetusega
Mõistagi võivad kõik soovijad tulla ja osaleda
1. Aarne Välja/Ivar  Viljaste (306+328=634)
2. Vladimir Ogneštšikov/Elmo Lageda (176+294=470)
3. Johannes Neiland/Enno Konsa (223+234=457
4. Jaan Sepp/Argo Sepp (226+214=440)
5. Sirje Viljaste/Kristo Viljaste (164+260=424)
6. Hillar Neiland/Tarmo Müür (159+170=329)
7. Anna Romanenko/Rene Kundla (178+142=320)
8. Tõnu Kapper/Karla Purgats (158+150=308)
9. Mait Metsla/Matti Vinni (123+174=297)
10. Svetlana Sobolko/Andres Veski (87+145=232)
11. Aigi Orro/Kalle Orro (109+114=223)
12. Artjom Kolkin/Vadim Tihhonjuk (89+17=106)
13. Annemar Neiland/Hristo Neiland (-+30=30)
 


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles