Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Petank
Mai 2022
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Petank

TULEKUL ÜRITUSED:

Voka IX karikavõistlused 1. etapp (duo)
Aeg: 24.05.2022 18:00 - 24.05.2022 21:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Maidu karikas 1. etapp - üksik
Aeg: 28.05.2022 11:00 - 28.05.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi


Ida-Virumaa meistrivõistlused - single
Aeg: 29.05.2022 11:00 - 29.05.2022 17:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


19. ESL-i individuaal - võistkondlikud meistrivõistlused 35+
Aeg: 04.06.2022 11:00 - 04.06.2022 15:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Johannes Neiland


Kohtla-Järve meistrivõistlused - duo
Aeg: 12.06.2022 11:00 - 12.06.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Kohtla-Järve spordihoone tagune petangiväljak.


Eesti meistrivõistlused segapaarismängus
Aeg: 18.06.2022 11:00 - 18.06.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Kohtla-Järve spordihoone tagune petangiväljak.


Viru karikas paarismängus
Aeg: 19.06.2022 11:00 - 19.06.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Kohtla-Järve spordihoone tagune petangiväljak.


Kohtla-Järve meistrivõistlused - single
Aeg: 03.07.2022 11:00 - 03.07.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Kohtla-Järve spordihoone tagune petangiväljak.


Maidu karikas 2. etapp - üksik
Aeg: 09.07.2022 11:00 - 09.07.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi


Ida-Virumaa meistrivõistlused - tulistamine
Aeg: 14.08.2022 11:00 - 14.08.2022 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ivar Viljaste

Kohtla-Järve spordihoone tagune petangiväljak.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Jõhvi meistrivõistlused, paarismäng (P, F)
Aeg: 09.06.2009 18:00 - 09.06.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Kose spordiväljak
Korraldaja: Jõhvi lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=877


Mäetaguse petank, paarismäng (P)
Aeg: 04.06.2009 18:00 - 04.06.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Taavi Toomel

Paarilised loositakse.

Petangikalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm


Toila valla meistrivõistlused, trio (P, F)
Aeg: 02.06.2009 18:00 - 02.06.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Toila gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Voka spordiklubi Trio, Johannes Neiland

Võistkondade koosseisud loositakse. Osalustasu 20 krooni.
Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=849

Reitingutabel (5/16): http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_0206_2009.htm

Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm


Kohtla-Nõmme 8. meistrivõistlused, üksikmäng (P, 2xF)
Aeg: 31.05.2009 10:00 - 31.05.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse. Osalustasu 20 krooni.
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=844
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=845

Reiting pärast 4. võistlust: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_3105_2009.htm


Ida-Virumaa spordiveteranide mängud, petank (P, F)
Aeg: 27.05.2009 18:00 - 27.05.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiveteranide ühendus, Kohtla-Nõmme spordiklubi, Boriss Klubov, Jaak Rooden

Registreerimine lõpeb kell 17.45. Võistkonnas 2 meest ja 1 naine.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=841

Mängude üldjuhend: www.sportiv.ee/index.php?2/5150


Sillamäe 2. petangivõistlus, paarismäng (P, F)
Aeg: 26.05.2009 18:00 - 26.05.2009 20:00:00
Korraldaja: Margarita Bežko

Paarilised loositakse. Parematele medalid.

Anna Romanenko fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=839
Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=840

Petangikalender: http://www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm


Kohtla-Nõmme 1. asetusvõistlus (P)
Aeg: 19.05.2009 18:00 - 19.05.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=833
Osalustasu 20 krooni.


Kohtla-Järve MV/KV 3. etapp, üksikmäng (P, 3xF)
Aeg: 17.05.2009 10:00 - 17.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=823
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=821
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=829

Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm
Petangireiting, ühtlasi K-Järve KV lõppseis: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivpreiting_1705_2009.htm


Kohtla-Järve KV 2. etapp, trio (P)
Aeg: 05.05.2009 18:00 - 05.05.2009 22:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Võistlus kuulub Ida-Virumaa reitingukalendrisse.
Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm
Osalustasu 20 krooni, vabastatud mittetöötavad pensionärid, õpilased ja need, kes toovad võistlusele mängija, kes pole käesoleval ega eelmisel hooajal ei Ida-Virumaa ega Eesti reitinguvõistlustel osalenud (sel juhul on osalustasust vabastatud ka uus mängija). NB! Eriauhind parima koha saanud võistkonnale, kus vähemalt kaks liiget ei kuulunud eelmisel hooajal ei Ida-Virumaa ega Eesti reitingutabelisse.

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=800

Paremusjärjestus
1. Hillar Neiland/Tõnis Neiland/Tanel Vähk
2. Karla Purgats/Ivar Viljaste/Tõnu Kapper
3. Vladimir Ogneštšikov/Pjotr Nikkar/Rene Kundla
4. Lemmit Toomra/Juhan Neiland/Enno Konsa
5. Matti Vinni/Andres Veski/Mait Metsla
6. Tarmo Müür/Sirje Viljaste/Aarne Välja
7. Andres Viisitam/Tõnu Kortel/Boriss Klubov
8. Hugo Müüdla/Marek Pragi/Marko Rooden
9. Aigi Orro/Kalle Orro/Elmo Lageda
10. Margo Tali/Kristjan Kuningas/Hannes Kruup

Registreeruda võib e-postiga info@sportiv.ee


Kohtla-Järve 10. MV/KV 1. etapp, paarismäng (J, P, 2xF)
Aeg: 02.05.2009 10:00 - 02.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve Spordihuvi klubi, Ilmar Taluste

Üldkalender: www.sportiv.ee/dokument/ivpetankkalender2009_projekt.htm
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=797
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=798


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles