Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Sumo: PILDID! VIDEO! Noored olid sumo EMil edukad

24.09.2014

Valgevenes Lida linnas toimunud noorsoo SUMO EM-ilt, kus võisteldi neljas vanuseklassis (U12 – lapsed; U14 – noored; U16 – kadetid ja U18 – juuniorid) tõid Eesti nõred sumotorid koju 40 medalit, 6 kulda, 9 hõbedat ja 25 pronksi. Idavirulastest sai kulla, kaks hõbedat ja pronksi Oliver Valdre. Pronksi said Ele Lokk, Alina Mehiläinen, Vlada Stepanova (kaks), Darja Dokmantseva, Patricia Matso (kolm) ja Adrian Matso.

Euroopa sumomeistri tiitli võitsid:

Heily TIITUS
Girls U12 -40kg MK Juhan Vana-Vigala Raplamaa

Xsander SOLBAJA
Boys U12 +65kg Valga SK Valga Valgamaa

Jonete VISNAPUU
Girls U14 -36kg V-Marja RSK Simuna Lääne-Virumaa

Oliver VALDRE
M U16 +95kg SK Sakura Oonurme Ida-Virumaa

Mari-Liis MIHKELSON
W U18 -55kg Eesti Karud Pajusti Lääne-Virumaa

Toomas BRAUN
M U18 Open SK Sakura Vinni Lääne-Virumaa

Hõbemedalid võitsid:
1. Julia BAIDUKOVA Girls U12 -40kg Paldiski
SK Paldiski Harjumaa

2. Liza GERASSIMOVSA Girls U12 +55kg Paldiski SK
Paldiski Harjumaa

3. Eric-Richard PENNING Boys U12 -50kg MK Aberg
Tallinn Harjumaa

4. Karmen KUKK Girls U14 -45kg SK
Sakura Vinni Lääne-Virumaa

5. Liza GERASSIMOVSA Girls U14 +65kg Paldiski SK
Paldiski Harjumaa

6. Karmen KUKK W U16 -45kg SK
Sakura Vinni Lääne-Virumaa

7. Tuule Sireli MÄE W U18 -50kg SK
Sakura Rakvere Lääne-Virumaa

8. Oliver VALDRE M U18 Open SK
Sakura Oonurme Ida-Virumaa

9. MEESKOND M U18 (Toomas BRAUN, Aimar ANDRUSE, Oliver VALDRE, Mario SILD)

Pronksmedalid:

1. Ele LOKK Girls U12 -30kg
SK Sakura Kiikla Ida-Virumaa

2. Jonete VISNAPUU Girls U12 -36kg V-Maarja RSK
Simuna Lääne-Virumaa

3. Maria PONOMARJOVA Girls U12 -36kg Paldiski SK
Paldiski Harjumaa

4. Anneli OBLIKAS Girls U12 -45kg
Paldiski SK Paldiski Harjumaa

5. Mariliis VAHTER Girls U12 -50kg SK
Sakura Kadrina Lääne-Virumaa

6. Georg LUMILA Boys U12 -30kg MK
Aberg Tallinn Harjumaa

7. Robert SEPP Boys U12 -55kg
Paldiski SK Paldiski Harjumaa

8. Sten JUSBERG Boys U12 +65kg
Paldiski SK Paldiski Harjumaa

9. Alina MEHILÄINEN Girls U14 -33kg SK
Buffen-do Narva Ida-Virumaa

10. Maria PONOMARJOVA Girls U14 -36kg Paldiski SK
Paldiski Harjumaa

11. Ingelo RAJA Girls U14 -60kg JRK
Ramm Jõgeva Jõgevamaa

12. Kai PÄHKEL Girls U14 +65kg SK
Nipi Põltsamaa Jõgevamaa

13. Robert SEPP Boys U14 -55kg
Paldiski SK Paldiski Harjumaa

14. Georg KOVZAROV Boys U14 -70kg MK Aberg
Laagna Harjumaa

15. Vlada STEPANOVA W U16 -50kg SK Buffen-do
Narva-Jõesuu Ida-Virumaa

16. Mari-Liis MIHKELSON W U16 -55kg Eesti Karud
Pajusti Lääne-Virumaa

17. Darja DOKMANTSEVA W U16 -60kg SK Buffen-do
Narva Ida-Virumaa

18. Deivid VÕSAR M U16 -75kg SK
Nipi Põltsamaa Jõgevamaa

19. MEESKOND M U16 (Oliver VALDRE, Adrian MATSO, Mario SILD, Deivid VÕSAR)

20. Vlada STEPANOVA W U18 -50kg SK Buffen-do
Narva-Jõesuu Ida-Virumaa

21. Merike JÄRVAMÄGI W U18 -60kg V-Marja RSK
Tamsalu Lääne-Virumaa

22. Pathricia MATSO W U18 +70kg SK Sakura
Avinurme Ida-Virumaa

23. Pathricia MATSO W U18 Open SK Sakura
Avinurme Ida-Virumaa

24. Toomas BRAUN M U18 +100kg SK Sakura
Vinni Lääne-Virumaa

25. NAISKOND W U18 (Merike JÄRVAMÄGI, Pathricia MATSO, Tuule Sireli MÄE, Helina ÄRTIS)

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2955
Video: https://www.youtube.com/watch?v=MMEw31tnBps

RIHO RANNIKMAA



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles