Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2014/2015

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER 2014
Üleriigiline tervisekuu "Reipalt koolipinki" P/T Koolides
N, 11.09 Kergejõustik Põhi- ja keskkoolide teatejooksud P/T Toila Protokoll
K, 17.09 Jalgpall 6.-9. ja 10.-12. klasside MV P Toila 6.-9.klass
10.-12.klass
T, 23.09 Kergejõustik Krossijooks 1.-12.klassid
P/T Pannjärve Protokoll
OKTOOBER 2014
K, 15.10 Korvpall 6.-9. klass, 10.-12.klass
T Iisaku Protokoll
N, 16.10 Korvpall 6.-9. klass P Jõhvi Protokoll
NOVEMBER 2014
N, 6.11 Rahvastepall 4.-5.klasside Dumle MV P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 12.11 Võrkpall 10.-12. klass P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 18.11 Korvpall 10.-12. klass P Voka Protokoll
DETSEMBER 2014
E, 1.12 Korvpall 3x3 korvpall, 4.-5. klass, 6.-7.klass
P/T Jõhvi Protokoll
K, 3.12 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade I etapp P/T Ahtme hall
Protokoll
N, 4.12 Rahvastepall Dumle rahvastepall maakond 1.-3.klass
P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 9.12 Võrkpall 6.-9. klass P/T Jõhvi Protokoll
JAANUAR 2015
K, 21.01 Suusatamine Sprint 1.-12.klass
P/T Mäetaguse Protokoll
K, 28.01 Kergejõustik TV10 olümpiastart üksikalade II etapp
P/T Ahtme Protokoll
N, 29.01 Suusatamine Klassika 1.-12.klass P/T Pannjärve Protokoll
VEEBRUAR 2015
R, 6.02 Suusatamine Jõhvi G suusamaraton
P/T Pannjärve Protokoll
N, 19.02 Suusatamine Vaba
P/T Pannjärve Protokoll
N, 26.02 Varia Suusatamine, pesapall 1.-4. klass
P/T Iisaku Protokoll
MÄRTS 2015
N, 5.03
Rahvastepall 1.-3. klasside Dumle MV, piirkond
P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
K, 4.03 Korvpall Kuni 7kl "Osavaim korvpallur" P/T Jõhvi Protokoll
T, 10.03 Võrkpall 4.-6. klass miniliiga
P/T Avinurme Protokoll
APRILL 2015
K, 15.04 Võrkpall 6.-9. klass 3 P + 3 T,
10.-12. klass 3 P + 3 T
P/T Jõhvi Protok. 6-9
Protok.10-12
N, 23.04 Kergejõustik Lootuste startide teatevõistlused kuni 5kl P/T Iisaku Pesapall

Protokoll

MAI 2015
N, 14.05 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade III etapp P/T Toila Protokoll
T, 19.05 Kergejõustik 6.-7. klass, 8.-9. klass, 10.-12. klass P/T Iisaku Protokoll
T, 26.05 Kergejõustik Mitmevõistlus kergejõustikus
1.-3. klass, 4.-5. klass
P/T Illuka Protokoll
T, 2.06
Kergejõustik TV-10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal P/T Rakvere
Protokoll


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles