Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Ujumine

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Ujumine

TULEKUL ÜRITUSED:

Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 17.11.2019 15:00 - 17.11.2019 17:00:00
Korraldaja: Johannes Neiland

Voka tiik


Laste karikas
Aeg: 23.11.2019 12:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein


Talisuplejate ühisujumine
Aeg: 24.11.2019 15:00 - 24.11.2019 17:00:00
Korraldaja: Johannes Neiland

Voka tiik


VIII Mäetaguse ujumissari 8. etapp
Aeg: 26.11.2019 18:00 - 26.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla


Ida-Virumaa karikavõistlused 1. päev
Aeg: 29.11.2019 16:00 - 29.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


Ida-Virumaa karikavõistlused 2. päev
Aeg: 30.11.2019 10:00 - 30.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve ujumisklubi Aktiiv, Sergei Mihhailov


VIII Mäetaguse ujumissari 9. etapp
Aeg: 17.12.2019 17:30 - 17.12.2019 19:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Rene Kundla



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Mäetaguse ujumise seeriavõistlus, 2. etapp; 100 m
Aeg: 15.02.2011 18:00 - 15.02.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8839


Mäetaguse ujumise seeriavõistlus, 1. etapp; 50 m (J, P, F)
Aeg: 25.01.2011 18:00 - 25.01.2011 20:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja: Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Start avatud kella 18-20ni.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1699

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/maetaguseujumiseseeria2011.htm

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8839


Ida-Virumaa karikavõistlused, teine päev (J)
Aeg: 30.10.2010 12:00 - 30.10.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Ida-Virumaa karikavõistlused, esimene päev (J)
Aeg: 29.10.2010 16:00 - 29.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


7. Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 15.05.2010 12:00 - 15.05.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


7. Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 14.05.2010 16:00 - 14.05.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Bugakov


Kohtla-Järve meistrivõistlused veteranidele (J, P)
Aeg: 14.03.2010 09:30 - 14.03.2010 12:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Aleksandr Guštšin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjvet_140310pr.doc


Staier 2010 (J)
Aeg: 20.02.2010 12:00 - 20.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi bassein
Korraldaja: Sillamäe ujumisklubi Kalev, Jevgeni Barmotin


G4S ujumise noortesarja idatsooni II etapp (J)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone ujula
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Dilan, Andrei Divissenko


Narva - Sillamäe sõpruskohtumine
Aeg: 04.12.2009 16:00 - 04.12.2009 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK ujula
Korraldaja: Narva spordikool Energia


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles