Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Nii Lokomotiv kui ka Trans kaotasid

18.07.2014

Reedel toimus Premium liigas kolm XX vooru mängu. Liiderikohal asuv Tallinna FC Flora kohtus võõrsil JK Tallinna Kaleviga ja võitis 2:0. Jõhvi FC Lokomotiv kaotas Tallinna FC Levadiale 1:5 ning Narva JK Trans Tallinna FC Infonetile 0:3.

Laupäeval kell 19:00 kohtuvad Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskond, esmaspäeval samal ajal JK Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju FC.

Premium liiga XX vooru mängud 18 juulil:

18. juulil kell 19:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC FLORA  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 9. Albert Prosa, 58. Rauno Sappinen
Hoiatused: -

JK Tallinna Kalev: 12-Levizi, 17-Gavrilov, 4-A. Savitski, 5-Heintare, 15-Kukebal, 3-Valge, 19-Armean, 11-Koger (77. 2-Hausenberg), 16-R. Karpov (65. 13-Anissimov), 8-Pikkor, 14-Heliste (77. 9-Stüf).
Varus: 1-Vallner, 13-Anissimov, 2-Hausenberg, 18-Kahr, 9-Stüf.

FC Flora: 33-Prins, 29-Rähn, 6-Mets, 15-Junolainen, 22-Baranov, 10-Lepistu, 38-Luigend, 7-Beglarišvili (57. 9-Alliku), 11-Sappinen, 99-Prosa (77. 8-Logua), 20-Gussev (67. 2-Post).
Varus: 1-Karofeld, 17-Sobtšenko, 8-Logua, 9-Alliku, 24-Juhkam, 2-Post, 14-Kase.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 116
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Urmo Visnapuu


18. juulil kell 19:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - TALLINNA FC LEVADIA  1:5 (1:3) LÕPPSEIS

Väravad: 18. Maksim Bazjukin - 21. Marek Kaljumäe, 24. Jan Penic, 25. Vladislav Ivanov, 55. Toni Tipuric, 56. Igor Subbotin
Hoiatused: -

FC Lokomotiv: 48-Smelkov, 8-Zaitsev, 12-Volkov, 2-D. Smirnov, 7-Jegorov, 24-Garsevanišvili, 14-M. Bazjukin, 11-Kulikov, 13-Naveriani, 10-Alania, 15-Lazebnyi.
Varus: 1-Matrossov, 9-Kaivoja, 16-Jõgi.

FC Levadia: 30-Pikker, 27-Raudsepp, 3-Artjunin, 18-Tipuric, 22-Pikk, 5-Elhussieny (46. 20-Marin), 23-Kaljumäe, 10-Subbotin, 2-Penic, 11-Teever, 25-Ivanov (46. 7-Aallikko).
Varus: 12-Tamme, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 6-Antonov, 20-Marin, 7-Aallikko, 16-Tamm.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 148
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Aron Härsing, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Igor Kübarsepp


18. juulil kell 19:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC INFONET  0:3 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 73. Eduard Golovljov, 85. Deniss Malov, 88. Marten Saarlas
Hoiatused: 20. Ilja Osipov

JK Trans: 33-Tokaitšuk, 2-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdeev (65. 16-Savenkov), 10-Škinjov, 14-Plotnikov, 17-Sheviakov, 18-Mihhailov, 20-Sinicins, 21-Epifanov, 22-Osipov.
Varus: 8-Kapustin, 11-Kolpakov, 16-Savenkov.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov, 8-Melts, 11-Kouadio, 17-Valov (61. 21-Saarlas), 19-Aidara (54. 15-Golovljov), 20-Lipin (74. 10-Gurtšioglujants), 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 69-Kassjantšuk, 5-Semakhin, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 21-Saarlas, 77-Malinin.

Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 82
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Roomer Tarajev


Premium liiga parim väravalööja 14. juuli seisuga:
15 - Igor Subbotin (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 14. juuli seisuga:

Tallinna FC Levadia (59)
Igor Subbotin 15, Vladislav Ivanov 14, Ingemar Teever 8, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 4, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Aleksandr Kulinitš 2, Toni Tipuric 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Jan Penic 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (53)
Evgeny Kabaev 13, Jaroslav Kvasov 9, Stanislav Murikhin 9, Daniil Ratnikov 8, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Nikolay Mashichev 4, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora (43)
Albert Prosa 11, Rauno Alliku 10, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 4, Markus Jürgenson 4, Taavi Rähn 2, Irakly Logua 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Maksim Gussev 1, Andre Frolov 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (41)
Hidetoshi Wakui 14, Tarmo Neemelo 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Ken Kallaste 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Alo Bärengrub 1, Martin Vunk 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Tallinna FC Infonet (40)
Kouadio 13, Maksim Lipin 4, Eduard Golovljov 3, Jevgeni Harin 3, Kassim Aidara 3, Aleks Mones 2, Oleg Valov 2, Tanel Melts 1, Trevor Elhi 1, Konstantin Nahk 1, Marten Saarlas 1, Jevgeni Gurtšioglujants 1, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Deniss Malov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev)

Paide Linnameeskond (20)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Ervin Kõll 2, Said Atie 1, Karl Palatu 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (19)
Kristjan Tiirik 9, Reio Laabus 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1, Martin Miller 1

JK Tallinna Kalev (17)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1, Raiko Karpov 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Narva JK Trans (16)
Viktor Plotnikov 5, Siim Tenno 4, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

Jõhvi FC Lokomotiv (11)
Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Maksim Bazjukin 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1, Deniss Kulikov 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles