Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Ida-Virumaa - Tallinn 2:8

21.06.2014

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 17. voorus kaotas Narva Trans võõrsil Sillamäe Kalevile 1:3 ning Jõhvi FC Lokomotiv jäi sama tulemsuega kods alla Nõmme Kaljule. Kusjuures Narva läks mängu 14. ja Jõhvi 22. minutil juhtma, kuid poolajavileks oli seis 1:1. Ühine joon oli ka see, et nii Narva kui ka Jõhvi meeskond lõpetasid mängu vähemuses. Sillamäel kaotas sealne Kalev 0:2 Tallinna FC Levadiale.

Premium liiga XVII vooru mängud 21. juunil:

21. juunil kell 13:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  1:5 (0:2) LÕPPSEIS

Väravad: 87. Kaspar Paur - 39. Albert Prosa, 45.+1. Andre Frolov, 49. Rauno Alliku, 58. Irakly Logua, 72. Markus Jürgenson
Hoiatused: 69. - 77. Karol Mets

Paide LM: 1-Niinepuu, 28-Holst, 22-Leetma (45.+2. 16-Paur), 21-Indermitte, 6-Puhke, 15-Sinilaid, 23-Kaldoja, 9-Tomson (68. 18-Ustaal), 2-Veis, 10-Goldberg, 14-Rõivassepp (73. 17-Vassiljev).
Varus: 17-Vassiljev, 27-Kovtunovitš, 16-Paur, 18-Ustaal, 12-Uusküla.

FC Flora: 33-Prins, 22-Baranov, 6-Mets, 16-Jürgenson, 15-Junolainen, 10-Lepistu, 25-Frolov (73. 23-Šlein), 7-Beglarišvili (59. 11-Sappinen), 9-Alliku, 99-Prosa, 8-Logua (64. 14-Kase).
Varus: 1-Karofeld, 2-Post, 20-Gussev, 29-Rähn, 23-Šlein, 14-Kase, 11-Sappinen.

Mänguolud: +13, vahelduv pilvisus, hoovihm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste


21. juunil kell 13:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - NÕMME KALJU FC  1:3 (1:1) LÕPPSEIS

Väravad: 22. Maksim Bazjukin - 32. Damiano Quintieri, 55. Hidetoshi Wakui, 80. Juri Jevdokimov
Hoiatused: 3. Egor Potapov
Eemaldamine: 65. Sergei Paltsev

FC Lokomotiv: 48-Smelkov, 14-M. Bazjukin, 20-Potapov (34. 19-Stepanov), 4-Rudomin (75. 9-Kaivoja), 23-Vladimirov, 22-Zahharenkov, 8-Paltsev, 11-Kulikov, 13-Naveriani (62. 17-Jakovlev), 10-Alania, 7-Kutuzov.
Varus: 1-Matrossov, 17-Jakovlev, 12-Volkov, 19-Stepanov, 9-Kaivoja.

Kalju FC: 1-Teleš, 14-Kallaste, 6-Rodrigues, 4-Reintam, 77-Šišov, 13-Vunk, 20-Prates, 19-Toomet (52. 15-Jevdokimov), 10-Kimbaloula, 9-Quintieri (75. 17-Kirss), 75-Wakui.
Varus: 69-Aland, 8-Mööl, 15-Jevdokimov, 17-Kirss, 24-Ojamaa, 7-Filimonov.

Mänguolud: +10, pilves, hoovihmadega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Riivo Stolts
Neljas kohtunik: Marger Pormann


21. juunil kell 13:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - NARVA JK TRANS  3:1 (1:1) LÕPPSEIS

Väravad: 35., 53. Lasha Omanidze, 90.+3. Innar Paal - 14. Viktor Plotnikov
Hoiatused: 64. Egert Heintare - 73. Vitali Andrejev
Eemaldamine: 34. Roman Nesterovski

JK Tallinna Kalev: 1-D. Savitski, 17-Gavrilov, 2-Butlers, 5-Heintare, 15-Kukebal, 8-Whalen (57. 18-Hausenberg), 19-Armean (90. 10-I. Paal), 14-Hansberg (35. 6-Aru), 16-Karpov, 20-Belov, 7-Omanidze.
Varus: 12-Vallner, 6-Aru, 9-Naariste, 10-I. Paal, 13-Anissimov, 3-Valge, 18-Hausenberg.

JK Trans: 1-Lepmets, 2-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 9-Lvov, 10-Škinjov, 14-Plotnikov, 16-Savenkov (69. 12-Lissitsõn), 18-Mihhailov, 20-Sinicins, 21-Tenno.
Varus: 33-Tokaitšuk, 12-Lissitsõn, 17-Sheviakov.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 51
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aron Härsing, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Eiko Saar


21. juunil kell 13:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - TALLINNA FC INFONET  0:4 (0:2) LÕPPSEIS

Väravad: 38., 52. Kassim Aidara, 39. Jevgeni Harin, 50. Maksim Lipin
Hoiatused: 60. Mikk Valtna, 63. Andre Paju - 57. Konstantin Nahk

JK Tammeka: 12-Lukjanov, 22-Šabanov, 9-Valtna, 4-Anderson, 6-Tekko, 18-Paju, 10-Laabus, 15-Tauts (60. 21-Naal), 7-Tiirik, 24-Miller, 17-Suurpere.
Varus: 23-Kütt, 3-Tenno, 20-Markus Jõgi, 21-Naal, 16-Naggel, 26-Aasmäe.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov, 8-Melts, 9-Harin, 19-Aidara, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk (63. 5-Semakhin), 77-Malinin (59. 10-Gurtšioglujants).
Varus: 69-Kassjantšuk, 5-Semakhin, 10-Gurtšioglujants, 12-Aksjonov, 18-Ogorodnik.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 171
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Siim Rinken


21. juunil kell 16:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 38., 48. pen. Igor Subbotin
Hoiatused: 28. Andrei Sidorenkov, 47. Deniss Tjapkin, 57. Stanislav Murikhin - 47. Dragomir Vukobratovic, 55. Andreas Raudsepp

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 4-Sidorenkov (68. 27-Aleksejev), 3-Dudarev, 5-Cheminava, 8-Vera Carillo (71. 15-Volkov), 7-Volodin, 18-Tjapkin, 33-Murikhin, 11-Mashichev, 17-Kvasov, 99-Kabaev.
Varus: 16-Lavrentjev, 15-Volkov, 94-Reginato, 27-Aleksejev, 6-Vnukov, 14-Novikov.

FC Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 18-Tipuric, 22-Pikk, 33-Vukobratovic, 6-Antonov, 16-Tamm (64. 19-Kulinitš), 27-Raudsepp (84. 20-Marin), 11-Teever, 10-Subbotin.
Varus: 30-Pikker, 15-Rohtla, 7-Aallikko, 23-Kaljumäe, 20-Marin, 26-Vihmann, 19-Kulinitš.

Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega, hoovihmadega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 180
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk
Täiendavad abikohtunikud: Juri Frischer, Miko Pupart

Liiga tabel 21. juuni seisuga:
1    Tallinna FC Flora    17    12    4    1    39:13    40
2    Tallinna FC Levadia    17    11    5    1    50:4    38
3    Nõmme Kalju FC    17    12    2    3    38:6    38
4    JK Sillamäe Kalev    17    9    4    4    47:20    31
5    Tallinna FC Infonet    17    9    4    4    35:22    31
6    Paide Linnameeskond    17    5    3    9    20:38    18
7    Narva JK Trans    17    3    6    8    15:24    15
8    JK Tallinna Kalev    17    3    3    11    16:63    12
9    Tartu JK Tammeka    17    2    4    11    17:49    10
10    Jõhvi FC Lokomotiv    17    0    3    14    10:48    3
Premium liiga parim väravalööja 21. juuni seisuga:
14 - Vladislav Ivanov (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 21. juuni seisuga:

Tallinna FC Levadia (50)
Vladislav Ivanov 14, Igor Subbotin 13, Ingemar Teever 6, Artur Rättel 4, Omar Elhussieny 3, Arsenij Buinickij 2, Andreas Raudsepp 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Aleksandr Kulinitš 1, Aleksei Jahhimovitš 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev (47)
Evgeny Kabaev 10, Jaroslav Kvasov 9, Daniil Ratnikov 8, Stanislav Murikhin 7, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Nikolay Mashichev 3, Maksim Paponov 1, Aleksandr Volodin 1, Aleksandr Volkov 1, Pavel Aleksejev 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Flora (39)
Albert Prosa 10, Rauno Alliku 8, Zakaria Beglarišvili 5, Sander Post 4, Markus Jürgenson 3, Taavi Rähn 2, Irakly Logua 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1, Maksim Gussev 1, Andre Frolov 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (38)
Hidetoshi Wakui 11, Tarmo Neemelo 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Ken Kallaste 2, Janar Toomet 2, Juri Jevdokimov 2, Alo Bärengrub 1, Martin Vunk 1, Damiano Quintieri 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Tallinna FC Infonet (35)
Kouadio 9, Maksim Lipin 4, Eduard Golovljov 3, Jevgeni Harin 3, Kassim Aidara 3, Aleks Mones 2, Oleg Valov 2, Tanel Melts 1, Trevor Elhi 1, Konstantin Nahk 1, Marten Saarlas 1, Jevgeni Gurtšioglujants 1, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev)

Paide Linnameeskond (20)
Rasmus Tomson 6, Stanislav Goldberg 4, Sander Rõivassepp 3, Ervin Kõll 2, Said Atie 1, Karl Palatu 1, Andre Mägi 1, Martin Ustaal 1, Kaspar Paur 1

Tartu JK Tammeka (17)
Kristjan Tiirik 8, Reio Laabus 2, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1, Tauno Tekko 1

JK Tallinna Kalev (16)
Lasha Omanidze 5, Aleksei Belov 4, Aleksei Naariste 2, Ando Hausenberg 1, Ionel Armean 1, Innar Paal 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Narva JK Trans (15)
Siim Tenno 4, Viktor Plotnikov 4, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1, Vladislav Fjodorov 1, Artjom Škinjov 1
omavärav: Tihhon Šišov (Nõmme Kalju FC)

Jõhvi FC Lokomotiv (10)
Andrei Jõgi 2, Vitaly Kutuzov 2, Maksim Bazjukin 2, Aleksandr Zahharenkov 1, Mboungou 1, Malkhaz Garsevanišvili 1, Egor Potapov 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles