0

Discgolf

Andrus Lehismets jättis võidu Ida-Virumaale
14.05.2016

Discgolfi harrastajate Eesti karikavõistluste etapil Pannjärvel saavutas esikoha vokalane Andrus Lehismets.

Mäetaguselt viidi esikoht Pärnusse
30.01.2016

Mäetagusel toimunud Eesti discgolfi talvesarja Käpik kuundal etapil sai kindla esikoha Eesti esinumber, valitsev Eesti meister pärnakas Martin Rotmeister.

Esimene võistlus läks korda
27.09.2015

Esimesed Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis said Pannjärvel peetud ja tuleb tunnistada, et üritus läks igati korda. Kokku osales 28 võistlejat viies erinevas võistlusklassis.

Selgusid esimesed meistrid
26.09.2015

Pannjärvel toimuvatel esimestel Ida-Virumaa meistrivõistlustel discgolfis ehk kettagolfis selgusid laupäeval meistrid naiste ja algajate klassis. Pühapäeval jätkuvad võistlused edasijõudnute, veteranide ja juunioride arvestuses.

Tattar teine, Neiland seitsmes
05.07.2015

Pannjärvel toimunud kettagolfi Eesti karikasarja kolmandal etapil oli meestest edukaima idavirulasena 38 osaleja seas seitsmes Hristo Neiland. Kuue naise seas sai teise koha Kristin Tattar.

Neiland on enne viimast ringi Ida-Virumaa edukaim
04.07.2015

Eesti karikasarja kolmandal osavõistlusel, Alutaguse Openil on meestest kahe ringi järel Ida-Virumaa edukaimana Hristo Neiland jagamas 5.-6. kohta. Pühapäeval kell 10 võivad kõik soovijad tulla Pannjärvel asuvale kettagolfirajale kaasa elama otsustavatele sündmustele.

Kolmanda etapi võitis Valk
24.05.2015

Alutaguse nädalamängu 3. etapp toimus Vokas.

Teise etapi võitis Karro
16.05.2015

Alutaguse Nädalamängu II etapi parema tulemuse said Mario Karro ja Timo Juursalu.

Esimese etapi võitis Juursalu
09.05.2015

Kettagolfi Ida-Virumaa sarivõistluse "Alutaguse nädalamäng" avaetapil Mäetagusel oli 52 viskega edukaim Timo Juursalu.

Alutaguse nädalamäng 2015
06.05.2015

Discgolfi ehk kettagolfi mängijaid ootab Ida-Virumaal tihe võistlusgraafik alates sellest nädalast kuni septembri lõpuni jätkub võistlusi igasse nädalasse.