0

Discgolf

Mäetagusel toimus Alutaguse Open
31.07.2019

Võistlemas oli 160 mängijat üheksast riigist. Kokkuvõtte võistlusest ja Ida-Virumaa mängijate tulemustest tegi üks korraldajatest Timo Juursalu.

Toimus kuueteistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
29.07.2019

Jõhvi Discgolfi pargis toimunud nädalamängu võitis edasijõudnute klassis valitsev maailmameister, ameeriklane Gregg Barsby ning algajate klassis Oliver Võõbus.

Toimus viieteistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
18.07.2019

Alutaguse Discgolfi pargis toimunud nädalamängu esikoht läks edasijõudnute klassis jagamisele Timo Juursalu ja Madis Voldi vahel, algajate klassis võitis Jarmo Sepp.

Toimus neljateistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
11.07.2019

Mäetaguse Discgolfi pargis toimunud nädalamängu võitis edasijõudnute klassis Timo Juursalu ning algajate klassis Janno Poom.

Toimus kolmeteistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
04.07.2019

Voka Discgolfi pargis toimunud kolmeteistkümnenda nädalamängu võitis edasijõudnute klassis Markus Laanemets ning algajate klassis Uno Rego.

Toimus kaheteistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
27.06.2019

Kiikla Discgolfi pargis toimunud nädalamängu võitis edasijõudnute klassis Ago Sambla ning algajate klassis Jüri Kivest.

Toimus üheteistkümnes Ida-Virumaa nädalamäng
25.06.2019

Iisaku Discgolfi pargis toimunud nädalamängu võitis edasijõudnute klassis Ago Sambla ning algajate klassis Uno Rego.

Toimus kümnes Ida-Virumaa nädalamäng
13.06.2019

Kümnes Ida-Virumaa nädalamäng toimus Kiviõli Seikluskeskuse discgolfi pargis. Osales 25 mängijat. Algajate klassis võitis Tarvo Leesik, edasijõudnute klassis juba neljandat korda sel hooajal Timo Juursalu.

Ida-Virumaa nädalamängude esimene etapp juba täna
10.04.2019

DiscSport.ee Ida-Viru nädalamängud 2019 algavad juba täna Kiiklas algusega kell 18.00.

Hillar Neiland Eesti meister
05.08.2018

Alutaguse ja Mäetaguse discgolfiparkides toimunud EV 100 Eesti meistrivõistlustel oli osalejaid kokku 235. Kümne osalejaga Pro Masters 50+ vanuseklassis saavutas I koha Hillar Neiland.