0

Discgolf

Hillar Neiland Eesti meister
05.08.2018

Alutaguse ja Mäetaguse discgolfiparkides toimunud EV 100 Eesti meistrivõistlustel oli osalejaid kokku 235. Kümne osalejaga Pro Masters 50+ vanuseklassis saavutas I koha Hillar Neiland.

Ida-Viru nädalamängu XVI etapp toimus Alutaguse Kuldse Kotka rajal
29.07.2018

Edasijõudnutes tegi väga hea mängu Hristo Neiland, kes tegi tulemuseks võimsa -8 parrile. Teine Timo Juursalu (-2) ja kolmandat kohta jagasid Ago Sambla ja Andrus Lehismets tulemusega -1 parrile. Seoses EV100 Eesti Meistrivõistlustega toimub järgmine nädalamäng kolmapäeva asemel teisipäeval 31.07 ja ajutiselt Illuka rajal.

Mäetaguse ja Alutaguse discgolfiparkides toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
23.07.2018

Meestest tuli Ida-Virumaa maistriks Hristo Neiland 122 viskega, naistest Külli Stroo 121 viskega. Seenioridest tuli soliidse eduga kolmandat korda järjest meistriks Ago Sambla, kes tegi kokku 128 viset. Noortest tuli meistriks Egert Hütt 141 viskega ja harrastajate klassis Markus Laanemets 140 viskega.

Ida-Viru nädalamängu XV etapi võitis edasijõudnute klassis Ago Sambla Illukalt
20.07.2018

Ago Sambla läbis kaks ringi ajutisel Voka rajal 66 viskega, kuid samaga sai hakkama ka Andrus Lehismets (Voka). Ümbermängimisel saavutas edu Ago ja Andrusele seekord teine koht. Kolmandaks tuli Hillar Neiland (Jõhvi) 69 viskega.

Ida-Viru nädalamängu 14. etapp peeti Kiviõli discgolfipargis
13.07.2018

Edasijõudnute klassis võttis kindla võidu Ago Sambla 46 viskega, edestades 2 viskega teiseks tulnud Timo Juursalut. Kolmanda koha sai Allain-Marco Anton 51 viskega.

Ida-Viru nädalamängu 13. etapp peeti Iisaku discgolfipargis
10.07.2018

Edasijõudnute klassis said kaks meest sama tulemuse, mis oli ka ühtlasi päeva parim tulemus. Hillar Neiland ja Joosep Orav mängisid tulemuseks 48 viset. Ümbermängimise käigus sai võidu endale vanameister Hillar Neiland.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused discgolfis
25.09.2017

Pannjärvel ja Mäetagusel toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel discgolfis oli kokku osalejaid 39. Meestest võitis Timo Juursalu, naistest Külli Stroo, seenioridest Ago Sambla, juunioridest Karl-Joosep Karp ja harrastajatest Dmitri Reinmets.

Ida-Virumaa võistkonnale III koht
12.08.2017

12. augustil Aravetel toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel discgolfis saavutas Ida-Virumaa võistkond koosseisus Elys Sepp, Timo Juursalu, Hillar Neiland, Avo Sambla, Ago Sambla 3. koha.