0

Discgolf

Ida-Virumaa võistkonnale III koht
12.08.2017

12. augustil Aravetel toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel discgolfis saavutas Ida-Virumaa võistkond koosseisus Elys Sepp, Timo Juursalu, Hillar Neiland, Avo Sambla, Ago Sambla 3. koha.

Täna algavad nädalamängud
12.04.2017

Täna, 12. aprillil peetakse Illukal esimene discgolfi nädalamängude sarja etapp. Sari lõpeb 1. oktoobril.

Parimat tulemust näitas Marko Viimsalu
08.04.2017

Mäetaguse 25. sünnipäevale pühendatud discgolfiturniiril sai parima tulemuse Marko Viimsalu.

Mäetagusel edukaim Neiland
25.03.2017

Mäetaguselt toimunud Eesti talvise discgolfi sarja Käpik etapil oli idavirulastest edukaim Hristo Neiland

Pühapäeval toimusid Ida-Virumaa MV discgolfis
18.09.2016

Sellel aastal mängiti kokku kaks ringi, esimene ring mängiti Mäetaguse discgolfi pargis ning teine ring Alutaguse discgolfi pargis. Naiste klassis mängiti samuti kaks ringi, aga Alutaguse kotkapoja rajal.

Meistritiitlid rändasid Pärnusse
07.08.2016

Neli päeva Ida-Virumaal kestnud neljandatel Eesti meistrivõistlustel discgolfis saatis edu Pärnu klubi mängijaid.

Neli päeva kestvad meistrivõistlused said alguse
04.08.2016

Eesti meistrivõistluste esimene päev Mäetagusel on selja taga ning nagu oodata oli, siis seisud järgmisteks päevadeks on väga põnevad.

Illukal sai esikoha Hristo Neiland
08.06.2016

Alutaguse nädalamängu üheksanda, Illukal toimunud etapi võitis Hristo Neiland.

Kindla etapivõidu sai Tair Tooming
25.05.2016

Discgolfi Alutaguse nädalamängu seitsmenda, Mäetagusel peetud osavõistluse võitis ülekaalukalt Tair Tooming.

Teisel päeval idavirulastest edukaim Juursalu
15.05.2016

Pannjärvel pühapäeval toimunud Eesti Discgolfi Liidu pro ehk edasijõudnute karikasarja etapil sai Ida-Virumaa edukaimana Timo Jursalu 9. koha.