Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Korvpall
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saku II liiga: KK HITO/BC Karjamaa - TÜ/Kuremaa
Aeg: 19.10.2018 20:00 - 19.10.2018 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - Enteh
Aeg: 20.10.2018 12:30 - 20.10.2018 14:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Ida-Virumaa rahvaliiga: KK Pühajõe - Kohtla-Nõmme
Aeg: 26.10.2018 19:30 - 26.10.2018 21:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone


Ida-Virumaa rahvaliiga: Iisaku - BC Karjamaa
Aeg: 27.10.2018 12:00 - 27.10.2018 13:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Ida-Virumaa rahvaliiga: Alutaguse kossutiim - Sillamäe Kalev/Gümnaasium
Aeg: 27.10.2018 14:00 - 27.10.2018 15:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla


Ida-Virumaa rahvaliiga: Enteh - KK HITO/Elvarem
Aeg: 28.10.2018 14:00 - 28.10.2018 15:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Ida-Virumaa rahvaliiga: Narva SK Energia - Lüganuse
Aeg: 28.10.2018 17:00 - 28.10.2018 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Saku II liiga: BC Narva - RHKK/Expertline
Aeg: 28.10.2018 17:00 - 28.10.2018 18:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Ida-Virumaa rahvaliiga: Sillamäe Kalev/Gümnaasium - Iisaku
Aeg: 09.11.2018 18:30 - 09.11.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saku II liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Valgamaa Kutseõppekeskus
Aeg: 09.11.2018 20:00 - 09.11.2018 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Leheküljed: [1] 2 3
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa karikavõistlused, Maidla - Remeks
Aeg: 06.11.2010 14:00 - 06.11.2010 15:30:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Toomas Nõmmiste

Info: http://www.sportiv.ee/ivkorvpall1011.htm


Muskel-Sport Cup lamades surumises
Aeg: 06.11.2010 11:00 - 06.11.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi gümnaasiumi jõusaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas


Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK Hito - Tallinna Elion/Corle
Aeg: 05.11.2010 20:00 - 05.11.2010 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Toomas Nõmmiste

Pääse 10 ja 25 krooni. Loosiauhinnad.
Infoleht: http://www.sportiv.ee/hito1011.htm


Enne mängu kell 17.40 on A-klassi kohtumine Hito II - Ralvere SK/Tarvas


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Iisaku KK - Kuldre Kool/Võru KK
Aeg: 03.11.2010 19:00 - 03.11.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla
Korraldaja: Iisaku korvpalliklubi


Ida-Virumaa karikavõistlused, Iisaku KK - KK Hito
Aeg: 30.10.2010 18:00 - 30.10.2010 19:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Toomas Nõmmiste


Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK Hito - Tamsalu Los Toros
Aeg: 29.10.2010 20:00 - 29.10.2010 21:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Toomas Nõmmiste

Infoleht: http://www.sportiv.ee/hito1011.htm
Voldik: http://www.johvisport.ee/data/hitovoldik_1_291010-1.pdf


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused 1:1 korvpallis, teine päev
Aeg: 27.10.2010 12:00 - 27.10.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Margo Tali

T 26.10 K-J SH.
Kell 11:00 sünd. 2000a. ja hiljem.
Kell 12:30 sünd. 1999a. ja hiljem.
Kell 14:00 sünd 1998a. ja hiljem.
Kell 15:30 sünd. 1997a. ja hiljem.

K 27.10 K-J SH.
Kell12:00 sünd 1996a. ja hiljem.
Kell 13:30 sünd. 1995a. ja hiljem.
Kell 15:00 sünd 1994a. ja hiljem.
Kell 16:30 sünd. 1993a. ja hiljem.
Kell 18:00 sünd 1992a. ja hiljem.
Kell 19:30 Mehed.         

Osavõtumaks on 25 krooni, mille tasumisel võib mängida ka vanemate noormeeste seas. Parimaid autasustatakse medalite ja meenetega. Kohal peab olema 30 minutit enne võistluste algust.


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused 1:1 korvpallis, esimene päev
Aeg: 26.10.2010 11:00 - 26.10.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve korvpalliklubi HITO, Margo Tali

T 26.10 K-J SH.
Kell 11:00 sünd. 2000a. ja hiljem.
Kell 12:30 sünd. 1999a. ja hiljem.
Kell 14:00 sünd 1998a. ja hiljem.
Kell 15:30 sünd. 1997a. ja hiljem.

K 27.10 K-J SH.
Kell12:00 sünd 1996a. ja hiljem.
Kell 13:30 sünd. 1995a. ja hiljem.
Kell 15:00 sünd 1994a. ja hiljem.
Kell 16:30 sünd. 1993a. ja hiljem.
Kell 18:00 sünd 1992a. ja hiljem.
Kell 19:30 Mehed.         

Osavõtumaks on 25 krooni, mille tasumisel võib mängida ka vanemate noormeeste seas. Parimaid autasustatakse medalite ja meenetega. Kohal peab olema 30 minutit enne võistluste algust.


Eesti koolide õpetajate meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 25.10.2010 09:00 - 25.10.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Mängud peetakse Jõhvi spordihallis ja Jõhvi vene gümnaasiumis.


Eesti koolide õpetajate meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 24.10.2010 10:00 - 24.10.2010 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Mängud peetakse Jõhvi spordihallis ja Jõhvi vene gümnaasiumis.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles