Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Korvpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Korvpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida regiooni rahvaliiga: Energia - Sillamäe Gümnaasium
Aeg: 01.11.2020 14:00 - 01.11.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Saku II liiga: Alutaguse - Rapla Korvpallikool
Aeg: 06.11.2020 19:30 - 06.11.2020 21:30:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Saku II liiga: KK HITO/BC Karjamaa - Keila Korvpallikool II/Balteco
Aeg: 06.11.2020 20:00 - 06.11.2020 22:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida-Virumaa karikavõistlused 1/8 finaal: Jõhvi Kossutiim - BC Narva
Aeg: 07.11.2020 17:00 - 07.11.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida regiooni rahvaliiga: Jõhvi Kossutiim - Tööriistamarket/Lüganuse
Aeg: 08.11.2020 13:30 - 08.11.2020 15:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida regiooni rahvaliiga: Enteh - KK HITO/Elvarem
Aeg: 08.11.2020 14:30 - 08.11.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Saku II liiga: RHKK/Iisaku Gümnaasium - Alutaguse
Aeg: 10.11.2020 18:00 - 10.11.2020 20:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi võimla


Ida regiooni rahvaliiga: KK HITO/Elvarem - Jõhvi Kossutiim
Aeg: 13.11.2020 20:00 - 13.11.2020 22:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Ida regiooni rahvaliiga: Tööriistamarket/Lüganuse - Sillamäe Gümnaasium
Aeg: 14.11.2020 17:00 - 14.11.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Maidla põhikooli spordihoone


Ida regiooni rahvaliiga: Enteh - Energia
Aeg: 14.11.2020 17:00 - 14.11.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa meistrivõistluste teine liiga, Must Hobune - Sillamäe Kalev II
Aeg: 08.10.2006 14:00 - 08.10.2006 15:15:00

Kohtla-Järve spordihoone.


Ida-Virumaa karikavõistlused, Kohtla-Järve Remeks - Sillamäe Kalev
Aeg: 07.10.2006 17:00 - 07.10.2006 18:15:00

Kohtla-Järve spordihoone.


Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste teine liiga, Iisaku KK II - Viru ÜJP II
Aeg: 07.10.2006 15:00 - 07.10.2006 16:15:00

Iisaku gümnaasiumi võimla.


Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste teine liiga, Avinurme - Maidla
Aeg: 07.10.2006 13:00 - 07.10.2006 14:30:00

Avinurme keskkooli võimla.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Hito/Askele - Mereakadeemia/Pirita
Aeg: 06.10.2006 19:30 - 06.10.2006 21:00:00

Maidla põhikooli spordihoone.


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, KK Hito - Remeks
Aeg: 01.10.2006 17:30 - 01.10.2006 19:00:00

Kohtla-Järve spordihoone.


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Nõmme - Jõhvi SK
Aeg: 01.10.2006 16:00 - 01.10.2006 17:30:00

Kohtla-Järve spordihoone.


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, Vikingmodum - Mäetaguse
Aeg: 01.10.2006 14:30 - 01.10.2006 14:45:00

Voka spordihoone.


Ida-Virumaa meistrivõistluste meistriliiga, Toila - KK Narva
Aeg: 01.10.2006 13:00 - 01.10.2006 14:15:00

Voka spordihoone.


Ida-Virumaa meistrivõistluste esiliiga, BC Karjamaa - Aseri SMK
Aeg: 30.09.2006 17:30 - 30.09.2006 18:45:00

Jõhvi vene gümnaasium.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles