Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Väravaid ei löödud, punkte ei saadud

10.05.2014

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 11. voorus kaotasid Ida-Virumaa meeskonnnad 0:6, 0:4 ja 0:1.

Premium liiga XI vooru mängud 9. ja 10. mail:

9. mail kell 19:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - JÕHVI FC LOKOMOTIV  6:0 (2:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 40., 63. Igor Subbotin, 45.+2. Ingemar Teever, 54. Omar Elhussieny, 79., 90.+2. Vladislav Ivanov
Hoiatus: 41. Egor Potapov

FC Levadia: 1-Smiško, 2-Volchkov (46. 19-Kulinitš), 17-Podholhjuzin, 3-Artjunin, 27-Raudsepp, 23-Kaljumäe, 6-Antonov, 10-Subbotin (64. 16-Tamm), 5-Elhussieny, 11-Teever (46. 25-Ivanov), 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 19-Kulinitš, 7-Aallikko, 20-Marin, 25-Ivanov, 16-Tamm, 15-Rohtla.

FC Lokomotiv: 38-Panfilov, 15-Larin, 20-Potapov, 13-D. Smirnov, 11-Kulikov, 5-Mboungou, 17-Jakovlev (71. 10-Apet), 6-Vaselev, 12-Naveriani (45.+1. 14-M. Bazjukin), 7-Kutuzov (68. 26-Volkov), 9-Kaivoja.
Varus: 14-M. Bazjukin, 28-Smelkov, 22-Zahharenkov, 10-Apet, 26-Volkov, 18-Alania.

Mänguolud: +10, vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 78
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Martin Lember, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Grigori Ošomkov


9. mail kell 19:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK TALLINNA KALEV  5:1 (2:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 28. Rauno Alliku, 44. ov. Lauri Välja, 47. Martin Kase, 54. Zakaria Beglarišvili, 90.+1. Sander Post - 79. Aleksei Belov
Hoiatused: -

FC Flora: 33-Prins, 22-Baranov, 6-Mets, 29-Rähn, 16-Jürgenson, 25-Frolov, 38-Luigend (72. 10-Lepistu), 7-Beglarišvili (56. 17-Sobtšenko), 9-Alliku (54. 2-Post), 14-Kase, 8-Logua.
Varus: 73-Toom, 2-Post, 10-Lepistu, 17-Sobtšenko, 20-Gussev, 15-Junolainen, 11-Sappinen.

JK Tallinna Kalev: 1-D. Savitski, 17-Gavrilov, 4-A. Savitski, 5-Heintare, 15-Kukebal, 18-Rump (60. 9-Naariste), 11-Koger, 10-Välja, 7-Omanidze (79. 3-Valge), 20-Belov, 16-Karpov (46. Niinlaub).
Varus: 12-Vallner, 13-Anissimov, 14-Niinlaub, 9-Naariste, 2-Butlers, 3-Valge, 6-I. Paal.

Mänguolud: +12, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 176
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste


9. mail kell 21:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - NARVA JK TRANS  4:0 (3:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 20. Kouadio, 27. Jevgeni Gurtšioglujants, 43. Oleg Valov, 82. Aleks Mones
Hoiatused: 11. Jevgeni Gurtšioglujants, 31. Konstantin Nahk, 86. Oleg Valov - 15. Siim Tenno, 42. Aleksandr Eliseenok, 79. Tanel Tamberg, 81. Vladislav Fjodorov

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 8-Melts, 10-Gurtšioglujants (59. 5-Semakhin), 11-Kouadio (85. 21-Saarlas), 16-Mones, 17-Valov, 19-Aidara (56. 14-Martõnov), 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 25-Zelentsov, 5-Semakhin, 6-Malov, 14-Martõnov, 21-Saarlas, 77-Malinin.

JK Trans: 1-Lepmets, 22-Tamberg, 4-Avdeev, 3-Nesterovski, 2-Andrejev, 19-Irie, 21-Tenno, 11-Eliseenok (46. 13-Fjodorov), 7-Mišins, 14-Plotnikov, 10-Škinjov (78. 12-Lissitsõn).
Varus: 33-Tokaitšuk, 12-Lissitsõn, 13-Fjodorov.

Mänguolud: +12, vihmane ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Mart Martin


10. mail kell 16:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME KALJU FC - JK SILLAMÄE KALEV  1:0 (0:0)
*mitteametlik protokoll
Värav: 51. Alo Bärengrub
Hoiatused: 53. Aleksandr Volodin, 71. Oleksii Lazenbyi

Kalju FC: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 4-Reintam, 77-Šišov, 13-Vunk (65. 7-Reginald), 20-Prates (85. 6-Rodrigues), 10-Kimbaloula, 8-Mööl (76. 19-Toomet), 75-Wakui, 99-Neemelo.
Varus: 69-Aland, 15-Jevdokimov, 6-Rodrigues, 19-Toomet, 7-Reginald, 9-Quintieri.

JK Sillamäe Kalev: 35-Levizi, 14-Novikov, 26-Bagužis, 18-Tjapkin, 27-Aleksejev, 7-Volodin, 6-Lazebnyi (73. 33-Murikhin), 99-Kabaev, 11-Mashichev, 10-Ratnikov (78. 15-Volkov), 17-Kvasov.
Varus: 16-Lavrentjev, 33-Murikhin, 15-Volkov.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 712
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Silver Kõiv
Neljas kohtunik: Jaan Roos
Täiendavad abikohtunikud: Kristo Külljastinen, Miko Pupart


10. mail kell 19:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TARTU JK TAMMEKA  0:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 29. pen., 90.+2. Kristjan Tiirik, 54. Mikk Valtna, 88. Rasmus Tauts
Hoiatused: 76. Sander Sinilaid, 81. Andrei Veis, 86. Kaspar Kaldoja, 90.+3. Markus Holst - 85. Martin Naggel, 86. Rasmus Tauts

Paide LM: 12-Palm, 23-Kaldoja, 24-Palatu, 21-Indermitte, 27-Kovtunovitš (88. 28-Holst), 8-Kõll, 15-Sinilaid, 4-Leetman (46. 16-Paur), 9-Tomson, 10-Goldberg (79. 2-Veis), 14-Rõivassepp.
Varus: 1-Niinepuu, 28-Holst, 18-Ustaal, 2-Veis, 6-Puhke, 39-Valmas, 16-Paur.

JK Tammeka: 1-Pechter, 3-Tenno, 4-Anderson, 16-Naggel, 6-Tekko, 9-Valtna (61. 11-Ivanov), 10-Laabus, 22-Šabanov (64. 15-Tauts), 7-Tiirik, 8-Rääbis (68. 21-Naal), 20-Markus Jõgi.
Varus: 23-Kütt, 19-Koskor, 21-Naal, 17-Suurpere, 11-Ivanov, 27-Vanaveski, 15-Tauts.

Mänguolud: +14, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Ago Kärtmann

Liiga tabel 10. mai seisuga:
1    Nõmme Kalju FC    11    8    2    1    27:2    26
2    Tallinna FC Flora    11    7    3    1    28:10    24
3    Tallinna FC Infonet    11    7    2    2    24:11    23
4    Tallinna FC Levadia    11    6    4    1    27:4    22
5    JK Sillamäe Kalev    11    5    3    3    25:12    18
6    Paide Linnameeskond    11    4    3    4    12:23    15
7    Narva JK Trans    10    1    5    4    8:13    8
8    Tartu JK Tammeka    10    2    1    7    13:27    7
9    JK Tallinna Kalev    11    1    2    8    8:42    5
10    Jõhvi FC Lokomotiv    11    0    1    10    4:32    1
Parim väravalööja 10. mai seisuga:
8 - Albert Prosa (Tallinna FC Flora)

Meeskondade kõik väravalööjad 10. mai seisuga:

Tallinna FC Flora (28)
Albert Prosa 8, Rauno Alliku 7, Zakaria Beglarišvili 4, Markus Jürgenson 2, Taavi Rähn 2, Sander Post 2, Kevin Aloe 1, Martin Kase 1
omavärav: Lauri Välja (JK Tallinna Kalev)

Nõmme Kalju FC (27)
Hidetoshi Wakui 5, Tarmo Neemelo 4, Allan-Axel Kimbaloula 4, Fabio Prates 2, Karl Mööl 2, Mikk Reintam 2, Robert Kirss 2, Ken Kallaste 2, Janar Toomet 1, Juri Jevdokimov 1, Alo Bärengrub 1
omavärav: Aleksandr Zahharenkov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Tallinna FC Levadia (27)
Igor Subbotin 6, Artur Rättel 4, Ingemar Teever 4, Omar Elhussieny 3, Vladislav Ivanov 3, Arsenij Buinickij 2, Artur Pikk 1, Pavel Marin 1, Artjom Artjunin 1, Andreas Raudsepp 1, Aleksei Jahhimovitš 1

JK Sillamäe Kalev (25)
Jaroslav Kvasov 6, Daniil Ratnikov 6, Vjatšeslav Zahovaiko 4, Evgeny Kabaev 3, Nikolay Mashichev 2, Stanislav Murikhin 2, Maksim Paponov 1
omavärav: Egert Heintare (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Infonet (24)
Kouadio 7, Eduard Golovljov 3, Maksim Lipin 3, Aleks Mones 2, Tanel Melts 1, Trevor Elhi 1, Konstantin Nahk 1, Jevgeni Harin 1, Marten Saarlas 1, Jevgeni Gurtšioglujants 1, Oleg Valov 1
omaväravad: Igor Dudarev (JK Sillamäe Kalev), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev)

Tartu JK Tammeka (13)
Kristjan Tiirik 6, Georgi Ivanov 1, Martin Naggel 1, Andre Paju 1, Jürgen Lorenz 1, Reio Laabus 1, Mikk Valtna 1, Rasmus Tauts 1

Paide Linnameeskond (12)
Rasmus Tomson 3, Sander Rõivassepp 2, Ervin Kõll 2, Stanislav Goldberg 2, Said Atie 1, Karl Palatu 1, Andre Mägi 1

Narva JK Trans (8)
Siim Tenno 2, Viktor Plotnikov 2, Roman Nesterovski 2, Pavel Avdeev 1, Vitali Andrejev 1

JK Tallinna Kalev (8):
Aleksei Belov 3, Ando Hausenberg 1, Lasha Omanidze 1, Aleksei Naariste 1
omaväravad: Martin Jõgi (Tartu JK Tammeka), Markus Jürgenson (Tallinna FC Flora)

Jõhvi FC Lokomotiv (4)
Aleksandr Zahharenkov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Bazjukin 1, Mboungou 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles