Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Sulgpall: VIDEO! 2xPILDID! Kokkuvõttes võitsid Kreivald, Saatman ja Kask

01.05.2014

VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse võitsid nelja etapi kokkuvõttes Aleksei Kreivald (mehed D), Tanel Saatman (mehed E) ja Kati Kask (naised).

VII Jõhvi seeriavõistlus sulgpallis

IV etapp, 1.05.2014

Mehed D
1. Dmitri Lvov
2. Aleksei Kreivald
3. Ivan Sergejev
4. Juri Krot
5. Sanþar Magomedagajev
6. Toomas Nõmmiste
7. Jevgeni Olt
8. Dmitri Gljantsev
9. Rene Kundla
10. Adrian Dvorski
11. Aleksandr Turlo

Mehed E
1. Tanel Saatman
2. Ainar Saatman
3. Andrus Kurs
4. Stanislav Kozakevitð
5. Tõnu Kortel

Naised
1. Kati Kask
2. Aljona Tumanova
3. Anna Jagonen
4. Irina Raznotovskaja
5. Jelena Holjapina
6. Jelena Solomanjuk
7. Pirjo Kaiva
8. Eike Mällo

Naiste paarismäng
1. Aljona Tumanova/Kati Kask
2. Irina Raznotovskaja/ Anna Jagonen
3. Jelena Holjapina/Jelena Solomanjuk

Meespaarismäng
1. Aleksei Kreivald/Juri Krot
2. Sanþar Magomedagajev/Jevgeni Olt
3. Dmitri Lvov/Ivan Sergejev
4. Tanel Saatman/Ainar Saatman
5. Toomas Nõmmiste/Aleksandr Turlo
6. Tõnu Kortel/Rene Kundla
7. Adrian Dvorski/Dmitri Gljantsev

Segapaarismäng
1. Jelena Solomanjuk/Dmitri Lvov
2. Jelena Holjapina/Aleksei Kreivald
3. Kati Kask/Rene Kundla
4. Aljona Tumanova/Juri Krot
5. Anna Jagonen/Ivan Sergejev
6. Irina Raznotovskaja/Dmitri Gljantsev
7. Eike Mällo/Andrus Kurs

KOKKUVÕTTES SAID KARIKA

Mehed D
1. Aleksei Kreivald
2. Dmitri Lvov
3. Juri Krot
4. Ivan Sergejev
5. Jevgeni Olt
6. Sanþar Magomedagajev

Mehed E
1. Tanel Saatman
2. Ainar Saatman
3. Andrus Kurs

Naised
1. Kati Kask
2. Aljona Tumanova
3. Anna Jagonen
4. Irina Raznotovskaja
5. Jelena Solomanjuk
6. Jelena Holjapina

Naiste paarismäng
1. Aljona Tumanova/Kati Kask
2. Irina Raznotovskaja/ Anna Jagonen
3. Jelena Holjapina/Jelena Solomanjuk

Meespaarismäng
1. Aleksei Kreivald/Juri Krot
2. Dmitri Lvov/Ivan Sergejev
3. Sanþar Magomedagajev/Jevgeni Olt

Segapaarismäng
1. Aljona Tumanova/Aleksei Kreivald
2. Jelena Solomanjuk/Dmitri Lvov
3. Anna Jagonen/Ivan Sergejev

Video: https://www.youtube.com/watch?v=G1Fpt3XvPUY
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2863
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2845


Johvisport.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles