Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Narva-Jõesuu Rannajooks
Aeg: 24.08.2019 11:00 - 24.08.2019 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Võistluskeskus asub Narva-Jõesuus, Noorus Spa Hotelli territooriumil. Eelregistreerimine toimub kuni 22. augustini Motus spordiklubi veebilehel – www.motus.ee. Registreerimine kohapeal algab võistluspäeval kella 11-st.






21. Aseri savijooks
Aeg: 06.09.2019 16:30 - 06.09.2019 20:30:00

Aseri staadion.


XXXVIII Püssi seeriajooks 5. etapp
Aeg: 13.09.2019 17:30 - 13.09.2019 20:30:00

Püssi mõisajooks.


Jõhvi rahvajooks
Aeg: 14.09.2019 00:00 - 14.09.2019 00:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion


XXV Toila valla rahvajooks
Aeg: 20.09.2019 17:00 - 20.09.2019 21:00:00


Narva Kreenholmi jooks
Aeg: 21.09.2019 00:00 - 21.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Sillamäe ultra 2019: 24 tunni jooks
Aeg: 21.09.2019 10:00 - 22.09.2019 13:30:00

Sillamäe terviserada. Korraldab Aet Kiisla.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Järve sprindi (50 m) ja keskmaa (2000 m) karikavõistlused, esimene etapp (P)
Aeg: 22.03.2008 11:00 - 22.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_220308_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Hüppaja päev (kuupäev võib muutuda 29.03)
Aeg: 22.03.2008 00:00 - 22.03.2008 00:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, kolmas etapp
Aeg: 16.03.2008 11:00 - 16.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_160308pr.xls

Registreerimine kella 10.30-10.45.

Sprindi mitmevõistlus - 200 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1994. aastal ja lõpetades 2000. aastal sündinuteni.
Keskmaaseeriajooks - 1500 m. Kavas võistlused seitsmele vanusegrupile, alates 1993. aastal ja lõpetades 1999. aastal sündinuteni.

Iga vanuseklassi kolme paremat autasustatakse suveniiridega, igale osalejale šokolaad.


Sillamäe lahtised meistrivõistlused
Aeg: 08.03.2008 11:00 - 08.03.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, teine etapp (P)
Aeg: 01.03.2008 11:00 - 01.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_020308pr.xls


Kohtla-Järve lahtised karikavõistlused (J, P)
Aeg: 23.02.2008 11:00 - 23.02.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/kjkarikaskj_230208pr.xls


TV 10 Olümpiastarti üksikalade teine etapp (J; F)
Aeg: 19.02.2008 10:30 - 19.02.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/TV10_II_etapp_190208pr.xls 
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=321


Noorte sprindi mitmevõistlus ja keskmaaseeriavõistlus, esimene etapp
Aeg: 16.02.2008 11:00 - 16.02.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Sprindi protokoll www.sportiv.ee/protokoll/Mitsisprindi_Ietapp_160208_potokoll.xls

Keskmaa protokoll www.sportiv.ee/protokoll/Mitsikeskmaasv_Ietapp_160208_potokoll.xls


Kohtla-Järve lahtised sisemeistrivõistlused C- ja D-klassile (P)
Aeg: 03.02.2008 11:00 - 03.02.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvCD_30208_protokoll.xls


Jõhvi kolmikürituse orgkomitee istung
Aeg: 23.01.2008 15:00 - 23.01.2008 16:30:00
Korraldaja: Priit Käen

Jõhvi spordikoolis.Oodatud on kõik, kel soov uuele traditsooni loomisele kaasa lüüa.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles