Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

8. Iisaku rahvajooks
Aeg: 26.09.2020 10:00 - 26.09.2020 14:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu


Heidete mitmevõistlus
Aeg: 26.09.2020 12:00 - 26.09.2020 15:09:00

Vitsiku.


Noorte heitjate seeriavõistlus 4. etapp
Aeg: 30.09.2020 12:00 - 30.09.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


XXXIX Püssi seeriajooksu eri
Aeg: 02.10.2020 16:30 - 02.10.2020 19:30:00

Kiviõli Seikluskeskus.


II hüdroelektrijaama jooks
Aeg: 04.10.2020 10:00 - 04.10.2020 14:30:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Tudulinna.


V Sillamäe treppide jooks
Aeg: 29.05.2021 10:00 - 29.05.2021 14:15:00

Mere pst 2, Sillamäe.


Narva Energiajooks
Aeg: 12.06.2021 10:00 - 12.06.2021 15:00:00




 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, IV etapp (P)
Aeg: 11.04.2009 11:00 - 11.04.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 300 m ja 2000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus110409pr.xls 

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, II etapp (P)
Aeg: 04.04.2009 11:00 - 04.04.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 150 m ja 600 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus040409pr.xls

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, III etapp (P)
Aeg: 28.03.2009 11:00 - 28.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 200 m ja 1500 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus280309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Jõhvi Cup 2009 (J)
Aeg: 21.03.2009 11:00 - 21.03.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/johvi_cup_210309pr.xls 


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, II etapp (P)
Aeg: 14.03.2009 11:00 - 14.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 150 m ja 1000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus140309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sisekarikavõistlused (P)
Aeg: 07.03.2009 11:00 - 07.03.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Registreerimine kella 10.45ni.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkjkarikas070309pr.pdf


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, I etapp
Aeg: 28.02.2009 11:00 - 28.02.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 600 m.

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõütjale sokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, I etapp
Aeg: 21.02.2009 11:00 - 21.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 2000 m ja kaugushüpe
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus210209pr.xls

 


TV-10 olümpiastarti, II etapp (F)
Aeg: 17.02.2009 10:30 - 17.02.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.htm või www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=694


Kohtla-Järve lahtised võistlused D- ja C-klassile (P)
Aeg: 07.02.2009 11:00 - 07.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

D-klass (s. 1998. ja 1999. a) ja C-klass (s. 1996.ja 1997. a)
Kavas tüdrukutele - 50 m, 150 m, 600 m, kõrgus, kaugus
Kavas poistele - 50 m, 300 m, 1000 m, kõrgus, kaugus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/mitskj070209pr.xls

Osaleda võivad kõik soovijad. Registreerimine kalla 10-10.45. I - III koha saavutanud võistlejaid autasustatakse auhindadega. Eriauhinnad.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles