Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

8. Iisaku rahvajooks
Aeg: 26.09.2020 10:00 - 26.09.2020 14:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu


Heidete mitmevõistlus
Aeg: 26.09.2020 12:00 - 26.09.2020 15:09:00

Vitsiku.


Noorte heitjate seeriavõistlus 4. etapp
Aeg: 30.09.2020 12:00 - 30.09.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


XXXIX Püssi seeriajooksu eri
Aeg: 02.10.2020 16:30 - 02.10.2020 19:30:00

Kiviõli Seikluskeskus.


II hüdroelektrijaama jooks
Aeg: 04.10.2020 10:00 - 04.10.2020 14:30:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Tudulinna.


V Sillamäe treppide jooks
Aeg: 29.05.2021 10:00 - 29.05.2021 14:15:00

Mere pst 2, Sillamäe.


Narva Energiajooks
Aeg: 12.06.2021 10:00 - 12.06.2021 15:00:00




 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XIV Maido Keskküla karikajooks (P, 2xF)
Aeg: 20.06.2009 11:00 - 20.06.2009 13:00:00
Korraldaja: Kohtla valla spordiklubi, Arno Rossman

Saka küla pargis.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=870

Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum951673.html

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/saka200609pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/saka200609pr.xls

Vanuseklassid: poisid, tüdrukud kuni 10 a, noormehed, neiud kuni 16 a, mehed kuni 35, naised kuni 30, naisveteranid 30 ja vanemad, meesveteranid 35-45, meesveteranid 45 ja vanemad.


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 19.06.2009 11:00 - 19.06.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj190609pr.xls


IV staadionijooks "Aastajooks 2009m", I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 17.06.2009 18:00 - 17.06.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_170609pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=867
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum951581.html
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=869

Argipäevade jooksuõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


XXIV Ida-Virumaa mängud (P, 2xF)
Aeg: 13.06.2009 10:00 - 13.06.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Kristiine Agu, Rene Kundla

Võistluste protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVM_13.06.09.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=860

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=864

Riho Kutsari pildid Aserist ja mitte ainult: http://www.aserik.ee/gallery/thumbnails.php?album=257


X Anatoli Paali mälestusvõistlused noortele (J, P)
Aeg: 06.06.2009 12:00 - 06.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/paalmv060609pr.xls


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi teine päev
Aeg: 05.06.2009 00:00 - 05.06.2009 00:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi esimene päev
Aeg: 04.06.2009 12:00 - 04.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


VI mäkkejooks Joostes tippu, II etapp (P, 3xF)
Aeg: 03.06.2009 18:00 - 03.06.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Jõhvi I.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.xls või www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.htm

Grigori Salmijanovi pildid: http://photofile.ru/users/silboxing/115389669/
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=847
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=850

Argipäeva jooksuõhtud üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (4/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.xls


XXVIII Püssi seeriajooksu II etapp (P)
Aeg: 29.05.2009 18:30 - 29.05.2009 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Uljaste.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_290509pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=842
Grigori Salmijanovi pildid: http://photofile.ru/users/silboxing/115385724/
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=846

Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute punktiseis (3/15):
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_290509pr.htm või
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_290509pr.xls

Seeriajooksu infoleht: www.sportiv.ee/index.php?2/5712


1.-3. klasside kergejõustiku meistrivõistlused (J)
Aeg: 27.05.2009 10:00 - 27.05.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles