Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine

12 start
Võistlus edasi lükatud.


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Võistlus edasi lükatud.
Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXIV Ida-Virumaa mängud (P, 2xF)
Aeg: 13.06.2009 10:00 - 13.06.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Kristiine Agu, Rene Kundla

Võistluste protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVM_13.06.09.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=860

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=864

Riho Kutsari pildid Aserist ja mitte ainult: http://www.aserik.ee/gallery/thumbnails.php?album=257


X Anatoli Paali mälestusvõistlused noortele (J, P)
Aeg: 06.06.2009 12:00 - 06.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/paalmv060609pr.xls


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi teine päev
Aeg: 05.06.2009 00:00 - 05.06.2009 00:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi esimene päev
Aeg: 04.06.2009 12:00 - 04.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


VI mäkkejooks Joostes tippu, II etapp (P, 3xF)
Aeg: 03.06.2009 18:00 - 03.06.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Jõhvi I.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.xls või www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.htm

Grigori Salmijanovi pildid: http://photofile.ru/users/silboxing/115389669/
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=847
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=850

Argipäeva jooksuõhtud üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (4/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.xls


XXVIII Püssi seeriajooksu II etapp (P)
Aeg: 29.05.2009 18:30 - 29.05.2009 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Uljaste.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_290509pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=842
Grigori Salmijanovi pildid: http://photofile.ru/users/silboxing/115385724/
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=846

Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute punktiseis (3/15):
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_290509pr.htm või
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_290509pr.xls

Seeriajooksu infoleht: www.sportiv.ee/index.php?2/5712


1.-3. klasside kergejõustiku meistrivõistlused (J)
Aeg: 27.05.2009 10:00 - 27.05.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Alutaguse noorte mängude kergejõustiku meistrivõistlused
Aeg: 21.05.2009 10:00 - 21.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/anmkergej210509pr.xls 


VI mäkkejooks Joostes tippu, I etapp (P, 4xF)
Aeg: 20.05.2009 18:00 - 20.05.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Sinivoore.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjsinivoore200509pr.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=825
Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=826
Andres Tärno fotod: http://picasaweb.google.com/aaateee/MakkejooksudeIEtappSinivoorel
Grigori Salmijanovi fotod: http://photofile.ru/users/silboxing/115378835/
Anna Romanenko fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=828

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (2/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_200509pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_200509pr.xls

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee.

Võistlus on "Argipäeva jooksuõhtud 2009" II etapp: www.sportiv.ee/index.php?2/5712


TV-10 olümpiastarti, III etapp
Aeg: 19.05.2009 10:30 - 19.05.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Kavas:                      
TN      pall; 600m
TV      pall; ketas; 600 m
PN      pall; ketas; 1000 m
PV      pall; ketas; kuul; 1000 m


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles