Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Sillamäe ultra 2019: 24 tunni jooks
Aeg: 21.09.2019 11:30 - 22.09.2019 13:30:00

Sillamäe terviserada. Korraldab Aet Kiisla.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


Heitjate-tõukajate mitmevõstlus Vitsikus
Aeg: 28.09.2019 12:00 - 28.09.2019 15:00:00

Villu Põldma juures Vitsikus. Osaleda võivad kõik soovijad.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, III etapp (P)
Aeg: 28.03.2009 11:00 - 28.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 200 m ja 1500 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus280309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Jõhvi Cup 2009 (J)
Aeg: 21.03.2009 11:00 - 21.03.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/johvi_cup_210309pr.xls 


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, II etapp (P)
Aeg: 14.03.2009 11:00 - 14.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 150 m ja 1000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus140309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sisekarikavõistlused (P)
Aeg: 07.03.2009 11:00 - 07.03.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Registreerimine kella 10.45ni.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkjkarikas070309pr.pdf


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, I etapp
Aeg: 28.02.2009 11:00 - 28.02.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 600 m.

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõütjale sokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, I etapp
Aeg: 21.02.2009 11:00 - 21.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 2000 m ja kaugushüpe
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus210209pr.xls

 


TV-10 olümpiastarti, II etapp (F)
Aeg: 17.02.2009 10:30 - 17.02.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.htm või www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=694


Kohtla-Järve lahtised võistlused D- ja C-klassile (P)
Aeg: 07.02.2009 11:00 - 07.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

D-klass (s. 1998. ja 1999. a) ja C-klass (s. 1996.ja 1997. a)
Kavas tüdrukutele - 50 m, 150 m, 600 m, kõrgus, kaugus
Kavas poistele - 50 m, 300 m, 1000 m, kõrgus, kaugus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/mitskj070209pr.xls

Osaleda võivad kõik soovijad. Registreerimine kalla 10-10.45. I - III koha saavutanud võistlejaid autasustatakse auhindadega. Eriauhinnad.


TV-10 olümpiastarti, I etapp (P, F)
Aeg: 28.01.2009 12:00 - 28.01.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=653

Protokoll
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.htm
või
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.xls


Ida-Virumaa meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 10.01.2009 10:30 - 10.01.2009 15:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh, Viktor Predbannikov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivkjsisemv_100109pr.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles