Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

8. Iisaku rahvajooks
Aeg: 26.09.2020 10:00 - 26.09.2020 14:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu


Heidete mitmevõistlus
Aeg: 26.09.2020 12:00 - 26.09.2020 15:09:00

Vitsiku.


Noorte heitjate seeriavõistlus 4. etapp
Aeg: 30.09.2020 12:00 - 30.09.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


XXXIX Püssi seeriajooksu eri
Aeg: 02.10.2020 16:30 - 02.10.2020 19:30:00

Kiviõli Seikluskeskus.


II hüdroelektrijaama jooks
Aeg: 04.10.2020 10:00 - 04.10.2020 14:30:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Tudulinna.


V Sillamäe treppide jooks
Aeg: 29.05.2021 10:00 - 29.05.2021 14:15:00

Mere pst 2, Sillamäe.


Narva Energiajooks
Aeg: 12.06.2021 10:00 - 12.06.2021 15:00:00




 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXIX Püssi seeriajooks, 2. etapp (P, F)
Aeg: 28.05.2010 18:30 - 28.05.2010 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Uljaste.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssi_280510pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1406
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum961796.html

Plakat: http://www.sportiv.ee/pyssiplakat_2etapp_280510.htm

Argipäeva jooksuõhtud: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Heitjate-tõukajate seeriavõistlus
Aeg: 22.05.2010 12:00 - 22.05.2010 14:00:00

Vitsiku.
Juhend: http://www.esvl.ee/voistlusjuhendid/heitjate_sv_2010.pdf


TV 10 olümpiastarti, 3. etapp (J)
Aeg: 21.05.2010 10:30 - 21.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/tv10_210510pr.xls 
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum961542.html


VII mäkkejooksuvõistlus Joostes tippu, I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 19.05.2010 18:00 - 19.05.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Sinivoore mägi
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.

Etapi protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sinivoore_190510pr.htm
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1393
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1394

Eelregistreerunud: http://www.sportiv.ee/dokument/sinivoore_190510eelreg.htm

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


XV Mart Vildi auhinnavõistlused (J)
Aeg: 16.05.2010 12:00 - 16.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Kristiine Agu

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/vilt_160510pr.doc
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1385


Heategevuslik teatejooks 2010 (F)
Aeg: 06.05.2010 12:00 - 06.05.2010 17:00:00
Korraldaja: Kristiine Agu, Maarika Raja, Margarita Bežko, Olga Bortsova

Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1386
Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1404

Toila gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1405

Narva Pimeaias kell 15 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1407

Sillamäe Kalevi staadionil kell 15


XXIX Püssi seeriajooks, 1. etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 30.04.2010 18:30 - 30.04.2010 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_300410pr.xls
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1379
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1369

Plakat: http://www.sportiv.ee/pyssi_300410plakat.htm
Võistlus kuulub Ida-Virumaa argpäeva jooksuõhtute kavva: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Kohtla-Nõmme jüripäeva teatejooks
Aeg: 23.04.2010 18:00 - 23.04.2010 20:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Kogunemine Kohtla-Nõmme rahvamaja juures. Osalevad 6liikmelised võistkonnad.


Kergejõustikukohtunike koolitus (eesti ja vene keeles)
Aeg: 22.04.2010 12:00 - 22.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Võimalik saada/pikendada kergejõustikukohtunike kategooria. Töö toimub kahes rühmas. Lektor Peeter Randaru.


Kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 17.04.2010 09:00 - 17.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonisson_170410pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1335


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles