Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 03.08.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Rääbisejooks - Alajõe.


XXXVIII Püssi seeriajooks 4. etapp
Aeg: 16.08.2019 17:30 - 16.08.2019 20:30:00

Uljaste mäejooks.


Narva-Jõesuu Rannajooks
Aeg: 24.08.2019 00:00 - 24.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


XXXVIII Püssi seeriajooks 5. etapp
Aeg: 13.09.2019 17:30 - 13.09.2019 20:30:00

Püssi mõisajooks.


Sillamäe ultra 2019: 24 tunni jooks
Aeg: 21.09.2019 00:00 - 22.09.2019 00:00:00

Sillamäe terviserada. Korraldab Aet Kiisla.


Narva Kreenholmi jooks
Aeg: 21.09.2019 00:00 - 21.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

VI mäkkejooks Joostes tippu, III etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 01.07.2009 18:00 - 01.07.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Kiviõli. Distants 360 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjkivioli010709pr.htm ja www.sportiv.ee/protokoll/mjkivioli010709pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=902
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=904

Mäkkejooksu "Joostes Tippu" punktiseis (3/5)
http://www.sportiv.ee/protokoll/maejooks_kokkuvote_010709pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/maejooks_kokkuvote_010709pr.xls

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (6/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_010709pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_010709pr.xls

Argipäeva jooksuõhtud üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Heino Lipu I mälestusvõistlused (P, 4xF)
Aeg: 28.06.2009 12:00 - 28.06.2009 18:00:00
Korraldaja: Inno Naur

Maidla mõisa park.

Kuulitõuke protokoll: http://www.kuldliiga.ee/index.php?id=download&table=sys_attachments&recid=865
Kolmikvõistluse protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lipurahvavoistlus_280609pr.doc

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=887
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=888
Anna Romanenko kuulitõuke pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=894
Anna Romanenko pildid rahvavõistluselt: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=901


IV Kuremäe jooks (P)
Aeg: 22.06.2009 15:00 - 22.06.2009 16:00:00

Start all busside parklas, finiš üleval jaanikuplatsil.
Info 527 7994, Ene Raudar. 

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kuremajooks220609.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/kuremajooks220609.xls


XIV Maido Keskküla karikajooks (P, 2xF)
Aeg: 20.06.2009 11:00 - 20.06.2009 13:00:00
Korraldaja: Kohtla valla spordiklubi, Arno Rossman

Saka küla pargis.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=870

Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum951673.html

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/saka200609pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/saka200609pr.xls

Vanuseklassid: poisid, tüdrukud kuni 10 a, noormehed, neiud kuni 16 a, mehed kuni 35, naised kuni 30, naisveteranid 30 ja vanemad, meesveteranid 35-45, meesveteranid 45 ja vanemad.


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 19.06.2009 11:00 - 19.06.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj190609pr.xls


IV staadionijooks "Aastajooks 2009m", I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 17.06.2009 18:00 - 17.06.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_170609pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=867
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum951581.html
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=869

Argipäevade jooksuõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


XXIV Ida-Virumaa mängud (P, 2xF)
Aeg: 13.06.2009 10:00 - 13.06.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Kristiine Agu, Rene Kundla

Võistluste protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVM_13.06.09.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=860

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=864

Riho Kutsari pildid Aserist ja mitte ainult: http://www.aserik.ee/gallery/thumbnails.php?album=257


X Anatoli Paali mälestusvõistlused noortele (J, P)
Aeg: 06.06.2009 12:00 - 06.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/paalmv060609pr.xls


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi teine päev
Aeg: 05.06.2009 00:00 - 05.06.2009 00:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


TV-10 olümpiastarti, finaaletapi esimene päev
Aeg: 04.06.2009 12:00 - 04.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles