Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10, U12
Aeg: 29.02.2020 10:45 - 29.02.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


TV 10 Olümpastarti 3. etapp
Aeg: 19.03.2020 10:30 - 19.03.2020 15:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall Ahtme mnt 61.


Jõhvi Cup
Aeg: 21.03.2020 10:45 - 21.03.2020 15:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Jõhvi Cup
Aeg: 21.03.2020 10:45 - 21.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused
Aeg: 28.03.2020 11:00 - 28.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine
12 start


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa aastajooks 2010m, II etapp (J, P, F)
Aeg: 05.07.2010 18:00 - 05.07.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_aastajooks_sm_050710.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1457

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


II Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
Aeg: 27.06.2010 12:00 - 27.06.2010 15:00:00

Maidla park.

Meeste kuulitõukevõistlus protokoll: http://kuldliiga.ee/?id=download&table=sys_attachments&recid=1417
Rahvavõistluse protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lipurahvavoistlus_270610pr.htm


Rahvajooks Maido Keskküla karikale (J, P)
Aeg: 26.06.2010 12:00 - 26.06.2010 13:00:00
Korraldaja: Kohtla valla spordiklubi, Arno Rossman

Saka küla park.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/keskkyla_260610pr.xls

Registreerimine kell 11.00
Start kell 12.00


Kuremäe jooks
Aeg: 22.06.2010 19:00 - 22.06.2010 20:00:00

Start alumisest parklast. Info 516 4752.


Pannjärve krossijooksuõhtud, I etapp (J, P, F)
Aeg: 16.06.2010 18:00 - 16.06.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_160610pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1445

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635

NB! Uus kuupäev

Stardiajad
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 laste 1 km
Kella 18.30- 20.00:  3 km ja 6 km, igaüks valib endale sobiva stardiaja.


Nikolai Küttise mälestusvõistlused, Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 35+ mängud (J, P, F)
Aeg: 13.06.2010 12:00 - 13.06.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Eelregistreerimine lõpeb laupäeval, 12. juunil kell 18 e-postiga info@sportiv.ee, kirja panna võistluse nimi (või kuupäev), osaleja nimi, ala(d), kus soovitakse kaasa lüüa, täpne sünniaeg, omavalitsus ja organisatsioon, keda esindatakse.
Eelregistreerunutele osalustasu pole, kohapeal registreerunutele osalustasu 25 krooni (va nn Nikolai Küttise alad (100 m, kaugus, kolmik), kus osalustasu pole). Kohapeal lõpeb eelregistreerimise kinnitamine ja lisaregistreerimine tund enne võistluse algust.

Tulemused: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_narva_130610.xls
Jaak Roodeni autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1441

Stardiprotokoll: http://www.sportiv.ee/dokument/120610start.xls


XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Ida-Virumaa aastajooks 2010m, I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 07.06.2010 18:00 - 07.06.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_kj_070610pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1430
Aleksandr Komšini fotod:  http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1433
Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Anatoli Paali memoriaal (J)
Aeg: 05.06.2010 12:00 - 05.06.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Boriss Ivanov


TV 10 olümpiastarti, finaali 2. päev (J)
Aeg: 03.06.2010 10:00 - 03.06.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles