Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Sillamäe rahvajooks
Aeg: 21.09.2019 10:30 - 21.09.2019 11:30:00

Sillamäe 2 km terviserada.


Narva Kreenholmi jooks
Aeg: 21.09.2019 11:00 - 21.09.2019 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Plakat


Sillamäe ultra 2019: 24 tunni jooks
Aeg: 21.09.2019 11:30 - 22.09.2019 13:30:00

Sillamäe terviserada. Korraldab Aet Kiisla.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


Heitjate-tõukajate mitmevõstlus Vitsikus
Aeg: 28.09.2019 12:00 - 28.09.2019 15:00:00

Villu Põldma juures Vitsikus. Osaleda võivad kõik soovijad.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

VII mäkkejooksuvõistlus Joostes tippu, II etapp (J, P, F)
Aeg: 19.07.2010 18:00 - 19.07.2010 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Jõhvi.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_190710_johvi.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1477

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse 3. etapp, heidete mitmevõistlus (P)
Aeg: 16.07.2010 18:00 - 16.07.2010 20:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Kohtla põhikooli staadion.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/rrknny_3_160710.htm

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1474

Üldprotokoll (3/4): http://www.sportiv.ee/protokoll/rrkn20010_yldp3.htm

Nelikürituse üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6971


Pannjärve murdmajooksuõhtud, II etapp (J, P)
Aeg: 12.07.2010 18:00 - 12.07.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_120710pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1464

Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 laste 1 km
Start avatud kella 18.30-19.30:  3 km ja 6 km, igaüks valib endale sobiva stardiaja.

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Mõisajooks 1542 m
Aeg: 10.07.2010 11:00 - 10.07.2010 11:45:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Taavi Toomel

Kell 11 tillujooks kuni 6aastastele (Ilma ajavõtuta)
Kell 11.10 1542 m jooks kuni 12aastastele poistele ja tüdrukutele
Kell 11.20 1542 m jooks meestele ja naistele
Vanuseklasside kolmele kiiremale medalid. Absoluutarvestuse kolmele kiiremale auhinnad VKGlt.


Ida-Virumaa aastajooks 2010m, II etapp (J, P, F)
Aeg: 05.07.2010 18:00 - 05.07.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_aastajooks_sm_050710.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1457

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


II Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
Aeg: 27.06.2010 12:00 - 27.06.2010 15:00:00

Maidla park.

Meeste kuulitõukevõistlus protokoll: http://kuldliiga.ee/?id=download&table=sys_attachments&recid=1417
Rahvavõistluse protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lipurahvavoistlus_270610pr.htm


Rahvajooks Maido Keskküla karikale (J, P)
Aeg: 26.06.2010 12:00 - 26.06.2010 13:00:00
Korraldaja: Kohtla valla spordiklubi, Arno Rossman

Saka küla park.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/keskkyla_260610pr.xls

Registreerimine kell 11.00
Start kell 12.00


Kuremäe jooks
Aeg: 22.06.2010 19:00 - 22.06.2010 20:00:00

Start alumisest parklast. Info 516 4752.


Pannjärve krossijooksuõhtud, I etapp (J, P, F)
Aeg: 16.06.2010 18:00 - 16.06.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_160610pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1445

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635

NB! Uus kuupäev

Stardiajad
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 laste 1 km
Kella 18.30- 20.00:  3 km ja 6 km, igaüks valib endale sobiva stardiaja.


Nikolai Küttise mälestusvõistlused, Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 35+ mängud (J, P, F)
Aeg: 13.06.2010 12:00 - 13.06.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Eelregistreerimine lõpeb laupäeval, 12. juunil kell 18 e-postiga info@sportiv.ee, kirja panna võistluse nimi (või kuupäev), osaleja nimi, ala(d), kus soovitakse kaasa lüüa, täpne sünniaeg, omavalitsus ja organisatsioon, keda esindatakse.
Eelregistreerunutele osalustasu pole, kohapeal registreerunutele osalustasu 25 krooni (va nn Nikolai Küttise alad (100 m, kaugus, kolmik), kus osalustasu pole). Kohapeal lõpeb eelregistreerimise kinnitamine ja lisaregistreerimine tund enne võistluse algust.

Tulemused: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_narva_130610.xls
Jaak Roodeni autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1441

Stardiprotokoll: http://www.sportiv.ee/dokument/120610start.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles