Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Sillamäe ultra 2019: 24 tunni jooks
Aeg: 21.09.2019 11:30 - 22.09.2019 13:30:00

Sillamäe terviserada. Korraldab Aet Kiisla.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


Heitjate-tõukajate mitmevõstlus Vitsikus
Aeg: 28.09.2019 12:00 - 28.09.2019 15:00:00

Villu Põldma juures Vitsikus. Osaleda võivad kõik soovijad.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused sisekergejõustikus (P)
Aeg: 08.01.2011 11:00 - 08.01.2011 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_081110pr.xls


Erik Konisti mälestusvõistlused (J, P)
Aeg: 17.12.2010 15:00 - 17.12.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/konist_171210pr.xls


Ida-Virumaa noorte võistlused A-klass ja täiskasvanud (J, P)
Aeg: 26.11.2010 16:00 - 26.11.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall

Protokoll: http://www.johvisport.ee/data/ivnoored_261110pr.pdf


Ida-Virumaa noorte kergejõustikuvõistlused (P)
Aeg: 26.11.2010 15:00 - 26.11.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall

Protokoll: http://www.johvisport.ee/data/ivnoored_261110pr.pdf


Voka sügiskross
Aeg: 24.10.2010 12:00 - 24.10.2010 13:30:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Kaarel Schmidt

Start Voka tiigi tamme juures
M 2x3,4km
N ja noored kuni 1996 sünd.1x3,4km
Rada on raske reljeefiga.
Igale lõpetajale Kalevipoja šokolaad!
Info tel:521 9209, Kaarel Schmidt


Suusatajate sügiskross
Aeg: 17.10.2010 11:00 - 17.10.2010 13:00:00
Korraldaja: Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Riigiküla. Distantsid 1-9 km. Osalustasu 10 krooni.


Laste kergejõustik 2010 (P)
Aeg: 08.10.2010 16:00 - 08.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Viktor Predbannikov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lastekj_081010pr.xls


Ida-Virumaa koolinoorte jooksukross (P, F)
Aeg: 29.09.2010 11:00 - 29.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1571
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/krossprtk_290910.xls


Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse 4. etapp, II Kohtla-Nõmme sügisjooks (J, P, 2xF)
Aeg: 25.09.2010 12:00 - 25.09.2010 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Start ja finiš Kohtla-Nõmme rahvamaja juures.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/knomme_250910pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1559
Pildid (kõik lõpetajad!): http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1565

Rajaskeem: http://www.kohtlanomme.ee/knjrajaskeem10.pdf

Nelikürituse üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6971


XVI Toila valla rahvajooks (P, F)
Aeg: 24.09.2010 18:00 - 24.09.2010 20:00:00
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/toilaj_240910pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1564


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles