Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Premium liiga: JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka
Aeg: 18.09.2019 19:00 - 18.09.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Tartu JK Tammeka III
Aeg: 21.09.2019 14:00 - 21.09.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Naiste II liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - Põlva FC Lootos II (N)
Aeg: 22.09.2019 13:00 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - PÄrnu JK Vaprus
Aeg: 22.09.2019 13:00 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Naiste II liiga: JK Narva Trans (N) - Pärnu JK Vaprus (N)
Aeg: 22.09.2019 16:00 - 22.09.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora U21
Aeg: 28.09.2019 13:00 - 28.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Narva Trans II - Tallinna FC Ararat
Aeg: 28.09.2019 18:00 - 28.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve JK Järve II
Aeg: 29.09.2019 13:00 - 29.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - Paide Linnameeskond
Aeg: 29.09.2019 13:00 - 29.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe SJKA - FC Ühinenud Depood
Aeg: 31.10.2010 17:00 - 31.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Eesti meistrivõistluste saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - SK Augur
Aeg: 31.10.2010 15:00 - 31.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Narva Karikas saalijalgpallis, teine päev
Aeg: 31.10.2010 10:00 - 31.10.2010 19:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Paide linnameeskond
Aeg: 30.10.2010 14:00 - 30.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare
Aeg: 30.10.2010 14:00 - 30.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Narva Karikas saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 30.10.2010 10:00 - 30.10.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Alko Cup 2010, P1998+
Aeg: 26.10.2010 10:00 - 26.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Alko Cup 2010, P1999+
Aeg: 25.10.2010 10:00 - 25.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga üleminekumäng, Kohtla-Järve FC Lootus - EVL Saku Sporting - jääb ära
Aeg: 24.10.2010 15:00 - 24.10.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Tallinna FC Levadia II
Aeg: 24.10.2010 14:00 - 24.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Aleksandr Marašov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles