Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Detsember 2020
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Kadrina Vitamin Well
Aeg: 03.12.2020 20:15 - 03.12.2020 21:15:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Tallinna FC Cosmos
Aeg: 05.12.2020 17:30 - 05.12.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S. Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 06.12.2020 15:30 - 06.12.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Aruküla Radius
Aeg: 06.12.2020 17:00 - 06.12.2020 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S. Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 06.12.2020 17:30 - 06.12.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S. Kadrina Vitamin Well
Aeg: 12.12.2020 15:00 - 12.12.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Flora
Aeg: 03.05.2014 19:00 - 03.05.2014 20:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- Tallinna FC Levadia
Aeg: 03.05.2014 16:00 - 03.05.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Paide Linnameeskond
Aeg: 03.05.2014 13:00 - 03.05.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- HÜJK Emmaste
Aeg: 27.04.2014 19:00 - 27.04.2014 20:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Pärnu Linnameeskond
Aeg: 26.04.2014 13:00 - 26.04.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, Kohtla-Järve JK Järve- Tallinna FC Flora III
Aeg: 24.04.2014 19:00 - 24.04.2014 20:45:02
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Tallinna FC Levadia II
Aeg: 20.04.2014 16:00 - 20.04.2014 17:45:02
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- FC Elva
Aeg: 20.04.2014 13:00 - 20.04.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Nõmme Kalju FC
Aeg: 19.04.2014 16:00 - 19.04.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tallinna FC Levadia
Aeg: 19.04.2014 13:00 - 19.04.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles