Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva SK Ganza - S.Tartu Maksimum
Aeg: 20.11.2019 20:15 - 20.11.2019 21:45:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC - S.FC Äksi Wolves
Aeg: 21.11.2019 19:30 - 21.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe Alexela
Aeg: 23.11.2019 17:00 - 23.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Narva SK Ganza
Aeg: 24.11.2019 17:00 - 24.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC II - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 28.11.2019 19:30 - 28.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S.Rummu Dünamo
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- Tallinna FC Flora III
Aeg: 21.09.2014 13:00 - 21.09.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Narva JK Trans
Aeg: 20.09.2014 16:00 - 20.09.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Viljandi JK Tulevik
Aeg: 17.09.2014 19:00 - 17.09.2014 20:45:02
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Levadia
Aeg: 16.09.2014 17:45 - 16.09.2014 19:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Nõmme Kalju FC II
Aeg: 14.09.2014 16:00 - 14.09.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- Tartu JK Tammeka
Aeg: 13.09.2014 13:00 - 13.09.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, Kohtla-Järve JK Järve- Maardu FC Starbunker
Aeg: 12.09.2014 18:00 - 12.09.2014 19:45:02
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


FC Lokomotivi laste jalgpallipäev
Aeg: 07.09.2014 14:30 - 07.09.2014 16:30:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Peeter Sööt

Üritusele on oodatud kõik Toila, Avinurme, Jõhvi, Mäetaguse, Illuka valla 2003. aastal ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- Tallinna JK Legion
Aeg: 31.08.2014 16:00 - 31.08.2014 17:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- JK Tallinna Kalev
Aeg: 30.08.2014 16:00 - 30.08.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles