Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S.Rõuge Saunamaa
Aeg: 27.02.2021 15:00 - 27.02.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Viimsi FC Smsraha
Aeg: 27.02.2021 17:30 - 27.02.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tartu Maksimum Welco
Aeg: 27.02.2021 19:00 - 27.02.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 28.02.2021 17:00 - 28.02.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. JK Sillamäe Kalev
Aeg: 04.03.2021 20:00 - 04.03.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Tabasalu PK
Aeg: 17.05.2009 17:00 - 17.05.2009 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora II (F)
Aeg: 17.05.2009 14:00 - 17.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta

Aleksandr Komšini fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=822


Eesti meistrivõistluste neljas liiga, Sillamäe Kalev II - Viimsi FC Igiliikur
Aeg: 17.05.2009 12:00 - 17.05.2009 13:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Tallinna FC Levadia
Aeg: 16.05.2009 19:30 - 16.05.2009 21:15:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, FC Lootus - Pärnu Vaprus
Aeg: 16.05.2009 14:00 - 16.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Narva Trans - Saku Sporting
Aeg: 16.05.2009 14:00 - 16.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Kiviõli Tamme Auto II
Aeg: 16.05.2009 12:00 - 16.05.2009 13:45:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Aleksandr Marašov


Eesti meistrivõistluste neljas liiga FC Lootus II - Kiviõli Tamme Auto III
Aeg: 15.05.2009 19:00 - 15.05.2009 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Valga FC Warrior
Aeg: 13.05.2009 18:45 - 13.05.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 10.05.2009 14:00 - 10.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles