Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Detsember 2020
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S. Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 06.12.2020 15:30 - 06.12.2020 16:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Kohtumine edasi lükatud.


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Aruküla Radius
Aeg: 06.12.2020 17:00 - 06.12.2020 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Kohtumine edasi lükatud.


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S. Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 06.12.2020 17:30 - 06.12.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Kohtumine edasi lükatud.


Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S. Kadrina Vitamin Well
Aeg: 12.12.2020 15:00 - 12.12.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Paide linnameeskond
Aeg: 08.05.2010 17:00 - 08.05.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Narva Trans
Aeg: 04.05.2010 18:45 - 04.05.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste naiste teine liiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu SK 10 Premium
Aeg: 02.05.2010 17:00 - 02.05.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Kohtla-Järve FC Lootus II - Kuusalu SK Rada
Aeg: 02.05.2010 15:00 - 02.05.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga, Narva Trans - FC Kuressaare
Aeg: 02.05.2010 14:00 - 02.05.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Sillamäe Kalev II - FC Maardu
Aeg: 02.05.2010 14:00 - 02.05.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Irfan Ametov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 02.05.2010 13:00 - 02.05.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Aleksandr Maraðov


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Sillamäe Kalev
Aeg: 01.05.2010 17:00 - 01.05.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti meistrivõistluste neljas liiga, Kiviõli Tamme Auto II - Loo JK.
Aeg: 01.05.2010 12:00 - 01.05.2010 13:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Jõhvi 35+ jalgpalliturniir (J)
Aeg: 01.05.2010 09:30 - 01.05.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles