Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S.Rõuge Saunamaa
Aeg: 27.02.2021 15:00 - 27.02.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Viimsi FC Smsraha
Aeg: 27.02.2021 17:30 - 27.02.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tartu Maksimum Welco
Aeg: 27.02.2021 19:00 - 27.02.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 28.02.2021 17:00 - 28.02.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. JK Sillamäe Kalev
Aeg: 04.03.2021 20:00 - 04.03.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Pärnu Vaprus
Aeg: 17.10.2010 14:00 - 17.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
Aeg: 16.10.2010 14:00 - 16.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu Tammeka
Aeg: 16.10.2010 14:00 - 16.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Balti liiga 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Jurmala
Aeg: 12.10.2010 16:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga, Narva Trans - FC Kuressaare
Aeg: 10.10.2010 17:00 - 10.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti naiste meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Valga FC Warrior
Aeg: 10.10.2010 13:00 - 10.10.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Lasnamäe FC Ajax II
Aeg: 08.10.2010 19:00 - 08.10.2010 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Flora II
Aeg: 06.10.2010 16:00 - 06.10.2010 17:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste naiste teine liiga, Sillamäe Kalev - Tartu SK 10 Premium (F)
Aeg: 03.10.2010 17:00 - 03.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1578


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Kohtla-Järve FC Lootus II - Tallinna FC Balteco
Aeg: 03.10.2010 15:00 - 03.10.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles