Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United FC II - S.FC Sillamäe
Aeg: 19.11.2019 20:00 - 19.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva SK Ganza - S.Tartu Maksimum
Aeg: 20.11.2019 20:15 - 20.11.2019 21:45:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC - S.FC Äksi Wolves
Aeg: 21.11.2019 19:30 - 21.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe Alexela
Aeg: 23.11.2019 17:00 - 23.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Narva SK Ganza
Aeg: 24.11.2019 17:00 - 24.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC II - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 28.11.2019 19:30 - 28.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S.Rummu Dünamo
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Narva Karikas saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 30.10.2010 10:00 - 30.10.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Alko Cup 2010, P1998+
Aeg: 26.10.2010 10:00 - 26.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Alko Cup 2010, P1999+
Aeg: 25.10.2010 10:00 - 25.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga üleminekumäng, Kohtla-Järve FC Lootus - EVL Saku Sporting - jääb ära
Aeg: 24.10.2010 15:00 - 24.10.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Tallinna FC Levadia II
Aeg: 24.10.2010 14:00 - 24.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Aleksandr Marašov


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Tallinna Kalev II
Aeg: 24.10.2010 12:00 - 24.10.2010 13:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov


Alko Cup 2010, P2000+
Aeg: 24.10.2010 10:00 - 24.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Paide linnameeskond
Aeg: 23.10.2010 14:00 - 23.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Alko Cup 2010, P2002+
Aeg: 23.10.2010 10:00 - 23.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Igor Tomaševski


Eesti karikavõistluste 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Kiviõli Tamme Auto
Aeg: 20.10.2010 16:00 - 20.10.2010 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles