Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli I liiga: S.FC Sillamäe - S.FC Jõgeva Wolves
Aeg: 14.12.2019 19:30 - 14.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Rummu Dünammo
Aeg: 15.12.2019 17:00 - 15.12.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Narva United FC
Aeg: 18.12.2019 20:00 - 18.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Narva United FC- S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 20.12.2019 20:00 - 20.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.JK Kohila
Aeg: 21.12.2019 19:00 - 21.12.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused veerandfinaal: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 22.12.2019 19:30 - 22.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- Jõhvi FC Lokomotiv
Aeg: 15.03.2014 16:00 - 15.03.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Infonet
Aeg: 15.03.2014 13:00 - 15.03.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, Kohtla-Järve JK Järve- Tallinna FC Infonet II
Aeg: 09.03.2014 13:00 - 09.03.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- Tallinna FC Ararat TTÜ
Aeg: 09.03.2014 13:00 - 09.03.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Nõmme Kalju FC
Aeg: 08.03.2014 13:00 - 08.03.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- JK Tallinna Kalev
Aeg: 08.03.2014 13:00 - 08.03.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- Tallinna JK Legion
Aeg: 02.03.2014 13:00 - 02.03.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tallinna FC Flora
Aeg: 01.03.2014 13:00 - 01.03.2014 15:00:42
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Viimsi FC Raketa
Aeg: 08.02.2014 18:30 - 08.02.2014 19:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpallimeistrivõistlused
Aeg: 01.02.2014 19:00 - 01.02.2014 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Kell 19 esiliiga, SJK Dina - MJK Salavat Yulaev, kell 20.30 teine liiga, Molycorp Silmet - Sillamäe Almaz.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles