Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S.Rõuge Saunamaa
Aeg: 27.02.2021 15:00 - 27.02.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Viimsi FC Smsraha
Aeg: 27.02.2021 17:30 - 27.02.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Tartu Maksimum Welco
Aeg: 27.02.2021 19:00 - 27.02.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 28.02.2021 17:00 - 28.02.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. JK Sillamäe Kalev
Aeg: 04.03.2021 20:00 - 04.03.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti saalijalgpalli meistriliiga, Sillamäe JK - Rummo Dünamo (F)
Aeg: 09.11.2008 16:00 - 09.11.2008 17:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/4281
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=548


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Tallinna FC Levadia
Aeg: 08.11.2008 12:45 - 08.11.2008 14:30:00
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/250


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Lasnamäe Ajax (üle viidud Rakverre)
Aeg: 02.11.2008 14:00 - 02.11.2008 15:45:00
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/178

 


Eesti meistrivõistluste teise liiga üleminekumäng, Narva Trans II - Tallinna Operi JK
Aeg: 02.11.2008 12:00 - 02.11.2008 13:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Nõmme Kalju
Aeg: 01.11.2008 14:00 - 01.11.2008 15:45:00
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/250


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora
Aeg: 25.10.2008 14:00 - 25.10.2008 15:45:00
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/250


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Paide FC Flora LM
Aeg: 19.10.2008 14:00 - 19.10.2008 15:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/178


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve JK Alko - Kohtla-Järve FC Lootus
Aeg: 19.10.2008 12:00 - 19.10.2008 13:45:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Narva Trans II - Jõhvi Orbiit
Aeg: 19.10.2008 12:00 - 19.10.2008 13:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Oleg Kurotškin

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/1063


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Pärnu Vaprus
Aeg: 18.10.2008 14:00 - 18.10.2008 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov

Info: http://jalgpall.struktuur.ee/250


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles