Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Rummu Dünammo
Aeg: 15.12.2019 17:00 - 15.12.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Narva United FC
Aeg: 18.12.2019 20:00 - 18.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Narva United FC- S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 20.12.2019 20:00 - 20.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.JK Kohila
Aeg: 21.12.2019 19:00 - 21.12.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused veerandfinaal: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 22.12.2019 19:30 - 22.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Sillamäe Kalev - Paide Linnanaiskond
Aeg: 03.05.2009 17:00 - 03.05.2009 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi Tulevik II
Aeg: 03.05.2009 14:00 - 03.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Sillamäe Kalev
Aeg: 02.05.2009 17:00 - 02.05.2009 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Lasnamäe FC Ajax II (F)
Aeg: 02.05.2009 17:00 - 02.05.2009 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Valeri Kulatšenko

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=799

 


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, FC Lootus - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 02.05.2009 14:00 - 02.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Narva Trans - Tallinna FC Flora II
Aeg: 02.05.2009 14:00 - 02.05.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste neljas liifa, Kiviõli Tamme Auto III - Viimsi FC Igiliikur
Aeg: 02.05.2009 12:00 - 02.05.2009 13:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli jalgpalliklubi Irbis, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste neljas liiga FC Lootus II -FC Kiiu
Aeg: 02.05.2009 12:00 - 02.05.2009 13:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Veteranide jalgpalliturniir (F)
Aeg: 01.05.2009 09:30 - 01.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=796


Eesti karikavõistluste poolfinaal, Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (2xF)
Aeg: 29.04.2009 18:00 - 29.04.2009 19:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=790
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=791


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles