Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Narva United FC
Aeg: 18.12.2019 20:00 - 18.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Narva United FC- S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 20.12.2019 20:00 - 20.12.2019 21:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.JK Kohila
Aeg: 21.12.2019 19:00 - 21.12.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused veerandfinaal: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 22.12.2019 19:30 - 22.12.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Sillamäe Kalev - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 20.06.2009 14:00 - 20.06.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste neljas liiga, Kiviõli Tamme Auto III - Tallinna JK Piraaja II
Aeg: 20.06.2009 12:00 - 20.06.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste neljas liiga, Sillamäe Kalev II - SK Tapa
Aeg: 20.06.2009 11:30 - 20.06.2009 13:15:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Narva Trans - Kohtla-Järve FC Lootus (F)
Aeg: 20.06.2009 11:00 - 20.06.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=873


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Flora
Aeg: 17.06.2009 18:45 - 17.06.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Tartu Tammeka (F)
Aeg: 16.06.2009 18:45 - 16.06.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Teise poolaja pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=865


Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Valga FC Warrior
Aeg: 14.06.2009 17:00 - 14.06.2009 18:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti meistrivõistluste naiste esiliiga, Narva Trans - Paide linnanaiskond
Aeg: 14.06.2009 14:00 - 14.06.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Tallinna Kalev
Aeg: 13.06.2009 19:30 - 12.06.2009 21:15:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti meistrivõistrivõistluste naiste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Pärnu JK II
Aeg: 13.06.2009 14:00 - 13.06.2009 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles