Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli meistriliiga: S.Narva United FC - S.Viimsi FC Smsraha
Aeg: 24.01.2020 20:00 - 24.01.2020 21:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli meistriliiga: S.Sillamäe Alexela - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 25.01.2020 19:00 - 25.01.2020 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S. Sillamäe Alexela II
Aeg: 26.01.2020 17:00 - 26.01.2020 18:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli I liiga: S.FC Sillamäe - S. Narva United FC II
Aeg: 26.01.2020 19:30 - 26.01.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli meistriliiga: S.Narva United FC - S.Tallinna FC Cosmos
Aeg: 31.01.2020 20:00 - 31.01.2020 21:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti karikavõistluste 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Kiviõli Tamme Auto
Aeg: 20.10.2010 16:00 - 20.10.2010 17:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Pärnu Vaprus
Aeg: 17.10.2010 14:00 - 17.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
Aeg: 16.10.2010 14:00 - 16.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu Tammeka
Aeg: 16.10.2010 14:00 - 16.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Balti liiga 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Jurmala
Aeg: 12.10.2010 16:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga, Narva Trans - FC Kuressaare
Aeg: 10.10.2010 17:00 - 10.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti naiste meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Valga FC Warrior
Aeg: 10.10.2010 13:00 - 10.10.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Lasnamäe FC Ajax II
Aeg: 08.10.2010 19:00 - 08.10.2010 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Flora II
Aeg: 06.10.2010 16:00 - 06.10.2010 17:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste naiste teine liiga, Sillamäe Kalev - Tartu SK 10 Premium (F)
Aeg: 03.10.2010 17:00 - 03.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1578


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles