Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Kolmapäevane argipäeva suusaõhtu toimub

11.02.2014

"Veidi on vaja vaid labidaga lund peale kanda," iseloomustas Narva spordi eestvedaja Vladimir Všivtsev kolmapäevase argipäeva suusaõhtu raja seisukorda. NB! Registreerimine lõppes kolmapäeval, 12.02 kell 12. Registreerida saab e-postiga tere@sportiv.ee.

Võisteldakse 1000 ja 1300 m distantsil. Sõidutehnikaks on vabatehnika.

Stardiprotokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/120214_protokoll.xls

REGISTREERUNUD
Seisuga 12.02 kell 12.00

1) Mati Randoja, 1949, Firn/Jõhvikas
2) Arno Proode, 1961, Jõhvi
3) Anton Pratkunas, 1984, Motus MTÜ
4) Nikolay Nesterov, 1956, NEJ SK
5) Lev Migdalski, 1939, Firn/Jõhvikas
6) Sergei Pavlov, 1981
7) Juri Všivtsev, 1984, Äkke SK
8) Pjotr Aksjonov, 1948, Narva Firn
9) Olga Jakovleva, 1958, Narva Firn
10) Jool Raiko     2001    M12-13    Järve SPKL
11) DNS Ait Loore    2005    tillu    Järve SPKL
12) Aul Grete     2002    N12-13    Järve SPKL
13) Kase Aveliis     2004    N11 /tillu    Järve SPKL
14) Niglas Sven-Andres      2004    M11 /tillu    Järve SPKL
15) Jool Reigo     2003    M11 /tillu    Järve SPKL
16) Kuusmann Marten    1999    M14-15    Järve SPKL
17) Niglas Mariethe-Piret      1996    N18-19    Järve SPKL
18) Kuus Madli-Liis    1995    N18-19    Järve SPKL
19) Pisarev Greta-Maria    2002    N12-13    Järve SPKL
20) Virumäe Herko-Ardi    1997    M16-17    Järve SPKL
21) Bogens Bret    2005    tillu    Järve SPKL
22) Peenema Triin    2005    tillu    Järve SPKL
23) Peenema Rain    2003    M11 /tillu    Järve SPKL
24) DNS Kuklinskaja Maria    2005    N11 /tillu    Järve SPKL
25) Mironov Matvei    2005    tillu    Järve SPKL
26) Rooma Jonne    1997    N16-17    Järve SPKL
27) Aleksandr Putskov, 1967
28) Jevgeni Lissovski, 1990
29) Vladimir Latin, 1985, Narva
30) Simo Jaanipere-1994. Sisekaitseakadeemia
31) Inne Jaanipere-1972, Iisaku
32) Jan-Martti Jaanipere-2003 Iisaku
33) Rico Jaanipere- 1997 Iisaku
34) Jevgeni Vološin, 1951, Narva Firn
35) Shirai Vanja -2004, M-11
36) Pavlenko Nikita -2004, M- 11
37) Yarushkin Aleksei -2004, M-11
38) Yurlova Uljana -2002, N -12-13
39) Maksimenkov Egor -2002, M 12-13
40) Yakovlev Egor -2004, M -11
41) Mihheyeva Maria -2004, N-11
42) Hussu Anna -2004, N-11
43) Safonova Uljana -2004, N-11
44) Zaharenkova Polina-2004, N-11
45) Arhipov Juri -2000, M-14-15
46) Botcharjov Akim -2003, M-11
47) Andrianov Aleksei -2003, M-11
48) Gladkovskaja Sofia-2003, N-11
49) Mariliis Kurs, 1974, Kohtla-Nõmme
50) Riho Keerme, 1985, Jõhvi motoklubi/Mäetaguse vald
51) Andrei Kuznetsov, 1990, Sillamäe SK
52) Pavel Rozov, 1984, Sillamäe SK
53) Vjatšeslav Umrihhin, 1962
54) Randy Orel, 1968, Jõhvi
55) Aljona Jagudina, 1976
56) Liset Vähk 2003, Alutaguse SK/Illuka
57) Aveli Uustalu 2000, Alutaguse SK/Illuka
58) Markus Alliku 2003, Alutaguse SK/Illuka
59) Danny-Rocco Anton 2001, Alutaguse SK/Illuka
60) Allain-Marco Anton 2001, Alutaguse SK/Illuka
61) Vane Vähk 2000, Alutaguse SK/Illuka
62) Daniel Kaširov 2000, Alutaguse SK/Illuka
63) Silver Selliov 1994, Alutaguse SK/Illuka
64) Heleri Titto 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse
65) Anette Sarapuu 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse
66) Karlis Sootalu 1998, Alutaguse SK/Mäetaguse
67) Alina Botštarjova-1998, Narva Äkke SK
68) Ksenia Pribõlovkaja2000, Narva Äkke SK
69) Violina Pavlova 2000, Narva Äkke SK
70) Daria Subbotkina 2000, Narva Äkke SK
71) Elizaveta Tsõganova 2001, Narva Äkke SK
72) Sofija Balobanova 2001, Narva Äkke SK
73) Aleksandr Jefimov 2000, Narva Äkke SK
74) Georgi Fominõkh 2001, Narva Äkke SK
75) Mark Ijin 2002, Narva Äkke SK
76) Vita Konopljova 2003, Narva Äkke SK
77) Angelina Konopljova 2002, Narva Äkke SK
78) Kiril Širokikh 2000, Narva Äkke SK
79) Gleb Karpenko 2000, Narva Äkke SK
80) Nikolai Kuperjanov 2000, Narva Äkke SK
81) Jevgeni Miheev 2000, Narva Äkke SK
82) Daria Zolkina 2002, Narva Äkke SK
83) Denis Matveev 2004, Narva Äkke SK
84) Viktor Shemarin 1966, Narva Äkke SK
85) Vladimir Vsivtsev 1979, Narva Äkke SK
86)  Mikhail Gorlovitš 1965, Narva Äkke SK
87) Andrus Sojone, 1972, Jõhvi SK
88) Laura Kuusemets/ Jõhvi Spko     1996
89) Helin Müüdla/ Jõhvi Spko     2000
90) Danii-Theresia Velba/ Jõhvi Spko     1999
91) Pia Kivil/ Jõhvi Spko     2001
92) Anett-Lean Saks/ Jõhvi Spko     2001
93) Martin Müüdla/ Jõhvi Spko     2002
94) Siimeon Raud/ Jõhvi Spko     2004
95) Kermo Kaasik / Jõhvi Spko     2001
96) Mario Kivil/ Jõhvi Spko     2003
97) Renna Saponenki/ Toila     1994
98) Keili Karu/ Toila     2002
99) Kert Karu/ Toila     2004
100) Kaspar Krauvärk / Toila     2000
101) Ragnar Krauvärk/ Toila     2003
102) Stivert Pulk / Toila     2003
103) Kaur Kalda/ Toila     2005
104) Ravel Leisalu/ Toila     2005
105) Leivo Luha/ Toila     2004
106) Kevin Alegander/ Toila     2003
107) Rait Mattias Salvan/ Toila     2000
108) Karmel Virkus/ Toila     1998
109) Karoliina Käen/Jõhvi Spko     2003
110) Daniel Karjuhin/Toila     2002
111) Janek Vallimäe 1987
112) Viktor Zaloznõhh, 1951 Narva EJ
113) Margit Ahu, 1983, Illuka
114) Nadežda Poljakova, 1946, Firn Suusaklubi
115) Natalja Skvortsova, 1980, Narva
116) Viktor Bõkov, 1965, Jõhvi
117) Sergei Borisov 1966
118) Tatjana Borisov 1969
119) Marina Borisova 2002
120) Dmitri Kondajev, 1988
121) Marko Koskinen, 1997

Etapi info: http://sportiv.ee/index.php?2/12562

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles