Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Sulgpall: VIDEO! MEV sulgpall osutus väga populaarseks

08.02.2014

MEV - minu esimene võistlus sulgpalliturniiril osales laupäeva õhtul Jõhvi spordihallis 20 sportlast. Võidu sai meestest Priit Kaasik ja naistest Margit Ahu, kes mõlemad olid päeval osalenud Alutaguse maratonil.

Meeste turniiril oli kaheksa ja naiste võistlusel tosin osalejat, mõlemal võistlusel osales ka kaks mängijat väljaspool arvestust. Nimelt andsid korraldajad osalemisõiguse neljale seda palunud mängijale, kel eelnev mängukogemus napp. Medalitele nad aga kandideerida ei saanud.

Turniiri käik näitas, et nn wild-card'i saanud võistlejad jõudsid küll kõrgetele kohtadele, kuid võitu nad ei saanud. Meestest saavutas esikoha Priit Kaasik, teise koha medal kuulus Aivar Pressile ja kolmas oli Arno Proode.

Naistest jagasid medalid Margit Ahu, Marika Riives ja Ave Uustalu.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=tZi-Iap2FHo

Protokoll http://www.sportiv.ee/protokoll/sulgpall_mev_080214pr.xls

Ühispilt: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=655705947820173

Turniiri lõpetuseks kutsus sarja eestvedaja Jaak Rooden kõiki huvilisi 15. veebruaril Jõhvi spordihallis kell 13 algavale MEV+ sulgpallivõistlusele ehk võistlusele, mis sobib koos teistega mängimiseks ka algajatele.

"Pärast seda on sarjas väike paus. Esimestel etappidel lauatennises, suusatamises ja sulgpallis osalenuid ootame talvehoojal erinevatele Ida-Virumaa harrastajate võistlustel, sest võistluskalender on maakonnas traditsiooniliselt väga tihe. Pärast MEV+ sulgpalli on järgmise sarja võistus kavas juba siis kui lumi on ära sulanud ning siis ootavad ees orienteerumine ja jooks," ütles Jaak Rooden.

Jaak Rooden rõõmustas, et MEV sari on juba piloothooaja alguses hästi käivitunud. Esimese  viie võistlusega on sarjast osa saanud enam kui 110 võistlejat. "Eriti tore oli see, et sulgpallis oli näha osalejate seas ka neid, kes varem pole üldse ühelgi alal võistelnud. Liikumisaasta üheks eesmärgiks ongi ju saada liikuma need, kes seda enne pole teinud. Võistlusvõimaluse andmine on kindlasti liikuma hakkamise üheks stiimuliks, sest võistlust eesmärgiks on see, et sealt saadav impulss avaldab osalejatel soovi saada veel paremaks. Selleks tuleb aga mõistagi treenida ehk ka võistluste vahelisel ajal liigutada" ütles Rooden.

Kokku on võistlussarjas kavas 14 MEV ja 14 MEV+ võistlust. Lisaks nimetatud viiele alale on kavas võistlused järgmistel aladel: petank, õhupüssist laskmine, rulluisutamine, jalgrattasport ja ujumine ning paarisaladena (võistlejal läheb arvesse üks ala kahest) male/kabe ja võrkpall/jalgpall.

Sarja kohta saab infot Ida-Virumaa spordiliidu kodulehelt www.sportiv.ee ja liituda saab ka Facebooki loodud temaatilise grupiga.

Sportiv.eeNarva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles