Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: 9:0 võit kindlustas Kalevile pronksi

02.11.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga eelviimane voor oli edukas Ida-Virumaa meeskondadele, kes mõlemad olid võõidukad. Sillamäe Kalev kindlustas selleag endale pronksmedali ja Narva Tras koha meistriliigas.

Premium liiga XXXV vooru mängud:

2. novembril kell 14:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - TALLINNA FC FLORA  0:4 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 22., 70. Andre Frolov, 33. Rauno Sappinen, 87. Herol Riiberg
Hoiatused: 76. Siim Tenno - 41. Nikita Baranov, 76. Brent Lepistu, 79. Maksim Gussev

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 41-Anderson (71. 9-Valtna), 4-Prempeh, 13-Lorenz, 15-Šabanov, 32-Tamm, 11-Tomson (59. 8-Martin Jõgi), 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 23-Tiirik, 27-Carvalho (46. 14-Ivanov).
Varus: 1-Koppel, 8-Martin Jõgi, 9-Valtna, 6-Tekko, 17-Philips, 12-Tauts, 14-Ivanov.

FC Flora: 1-Pedõk, 4-Aloe, 6-Mets, 31-Post, 22-Baranov, 13-Laabus, 10-Lepistu, 25-Frolov, 11-Sappinen (75. 20-Gussev), 18-Logua (61. 19-Riiberg), 99-Prosa (82. 14-Kase).
Varus: 12-Toom, 16-Jürgenson, 73-Luigend, 14-Kase, 24-Palatu, 19-Riiberg, 20-Gussev.

Mänguolud: +10, pilves kergelt vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 220
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Siim Rinken


2. novembril kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - JK SILLAMÄE KALEV  0:9 (0:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10., 67. Vjatšeslav Zahovaiko, 19., 48., 65. Kassim Aidara, 36., 83. Nikolay Mashichev, 50. Daniil Ratnikov, 63. Aleksandr Volodin
Hoiatused: 30. Sean Tremaine Whalen

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 11-Kukebal, 5-Whalen, 20-Heintare, 22-Hansberg, 23-A. Sillaste, 13-Välja, 17-Koger, 19-Šišic (62. 2-Naariste), 77-Kõiv (40. 14-Tšernei), 9-Tripkovic (73. 15-M. Sillaste).
Varus: 1-Pajula, 15-M. Sillaste, 14-Tšernei, 2-Naariste.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 22-Tjapkin, 11-Mashichev, 7-Volodin (68. 27-Aleksejev), 26-Bagužis, 2-Cinikas, 6-Aidara, 9-Zahovaiko (68. 17-Vihrov), 3-Dudarev, 10-Ratnikov (74. 14-Novikov).
Varus: 16-Levizi, 33-Usami, 14-Novikov, 27-Aleksejev, 17-Vihrov.

Mänguolud: +9, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 98
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Sten Klaasen


2. novembril kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - TALLINNA FC INFONET  5:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6., 88. Vladimir Voskoboinikov, 25. pen. Hidetoshi Wakui, 62., 79. Damiano Quintieri
Hoiatused: 75. Hidetoshi Wakui - 25. Anton Aristov

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 3-Koogas, 2-Bianchi, 75-Wakui, 8-Ainsalu, 20-Dupikov (65. 7-Puri), 11-Kimbaloula (73. 18-Terehhov), 23-Voskoboinikov, 99-Neemelo (56. 9-Quintieri).
Varus: 69-Aland, 12-Jefferson, 18-Terehhov, 15-Jevdokimov, 9-Quintieri, 7-Puri, 4-Maehara.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 4-Avilov (67. 23-Danilin), 5-Aristov (46. 15-Golovljov), 6-Kovtunovitš, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 14-Martõnov, 17-Valov (64. 18-Ogorodnik), 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 25-Zelentsov, 15-Golovljov, 18-Ogorodnik, 23-Danilin.

Mänguolud: +8, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 152
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Lauri Salei


2. novembril kell 14:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - FC KURESSAARE  3:1 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 4. Denis Mukhamedtinov, 25. Viktor Plotnikov, 40. Dmitry Sheviakov - 90. Karl Mööl
Hoiatused: 60. Sander Sinilaid, 71. Elari Valmas

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 15-Kitto (73. 21-Kutuzov), 3-Nesterovski, 8-Andrejev, 5-Kazakov, 19-Irie, 17-Sheviakov, 16-Taar, 10-Mukhamedtinov (69. 20-Belov), 7-Plotnikov.
Varus: 1-Smelkov, 14-Lihhatšov, 21-Kutuzov, 20-Belov, 12-Škinjov, 4-Avdeev.

FC Kuressaare: 1-Gurnik, 6-Pohlak, 21-Indermitte, 8-Sinilaid, 23-Luup, 14-Butlers, 11-Karpov (75. 9-M. Pukk), 2-Gavrilov, 33-Mööl, 39-Valmas, 3-Pajunurm.
Varus: 9-M. Pukk.

Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Artur Telling, Toomas Nõmmiste
Neljas kohtunik: Andrei Vorobjov


3. novembril kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - PAIDE LINNAMEESKOND

Väravad:
Hoiatused:

FC Levadia:
Varus:

Paide LM:
Varus:

Mänguolud:
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Lauri Salei

Liiga tabel 2. novembri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    34    28    1    5    64:22    85
2    Nõmme JK Kalju    35    25    6    4    75:23    81
3    JK Sillamäe Kalev    35    22    6    7    72:22    72
4    Tallinna FC Flora    35    21    5    9    83:37    68
5    Paide Linnameeskond    34    14    2    18    42:57    44
6    Narva JK Trans    35    11    3    21    37:52    36
7    Tallinna FC Infonet    35    9    8    18    33:54    35
8    JK Tallinna Kalev    35    10    4    21    35:76    34
9    Tartu JK Tammeka    34    7    8    19    27:63    29
10    FC Kuressaare    34    2    5    27    18:80    11
Premium liiga parim väravalööja 2. novembri seisuga:
20 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 2. novembri seisuga:

Tallinna FC Flora - 83
Albert Prosa 16, Sander Post 14, Rauno Alliku 9, Irakly Logua 8, Sander van de Streek 7, Andre Frolov 7, Rauno Sappinen 5, Karl-Eerik Luigend 3, Markus Jürgenson 3, Karl Palatu 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1, Lamin Suma 1, Brent Lepistu 1, Herol Riiberg 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)

Nõmme JK Kalju - 75
Vladimir Voskoboinikov 20, Hidetoshi Wakui 15, Tarmo Neemelo 11, Allan-Axel Kimbaloula 6, Janar Toomet 5, Eino Puri 4, Damiano Quintieri 4, Andres Koogas 2, Ken Kallaste 2, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1
omaväravad: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev), Vitali Andrejev (Narva JK Trans)

JK Sillamäe Kalev - 72
Kassim Aidara 17, Vjatšeslav Zahovaiko 15, Evgeny Kabaev 9, Nikolay Mashichev 9, Martin Vunk 6, Daniil Ratnikov 5, Alexander Bebikh 2, Igor Dudarev 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Kosuke Usami 1, Aleksandr Volodin 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)

Tallinna FC Levadia - 64
Rimo Hunt 19, Artur Rättel 9, Igor Subbotin 7, Ingemar Teever 6, Nikita Koliaev 4, Dmitri Kruglov 4, Marek Kaljumäe 3, Maksim Podholjuzin 3, Artjom Artjunin 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)

Paide Linnameeskond -   42
Lauri Varendi 7, Andre Mägi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Ervin Kõll 4, Markus Holst 3, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Sander Rõivassepp 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1, Tengiz Eteria 1, Andrei Veis 1, Jasper Chibueze Uwaegbulam 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)

Narva JK Trans - 37
Albert Taar 6, Tanel Tamberg 4, Irie 3, Artjom Škinjov 3, Viktor Plotnikov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Vitali Andrejev 2, Dmitry Sheviakov 2, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1, Pavel Avdeev 1, Denis Mukhamedtinov 1

JK Tallinna Kalev - 35
Maksim Paponov 8, Aladin Šišic 8, Stefan Tripkovic 7, Risto Kägo 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1
omavärav: Märt Kluge (FC Kuressaare)

FC Infonet - 33
Kouadio 6, Maksim Lipin 5, Trevor Elhi 4, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Konstantin Nahk 3, Eduard Golovljov 2, Jevgeni Harin 2, Oleg Valov 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1

Tartu JK Tammeka - 27
Kristjan Tiirik 6, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Mikk Valtna 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Mboungou 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Jürgen Lorenz 1, Rasmus Tomson 1

FC Kuressaare - 18
Andre Ilves 4, Karl Mööl 3, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 2, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1, Juri Gavrilov 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles